Autor Zpráva
Buchy
Profil *
Ahoj dělám na svých pprvních stránkách sgubuchy.kx.cz jsou to stránky o SGU ,ale o to nejde : Prosím krytiku designu as hlavně co a jak zlepšit změnit :)hotova jen úvodní stránka a žádne informace tam zatím nejsou , jak říkám hodnotě prosím jen design

Moderátor Chamurappi: Ve slově kritika jsou obě „i“ měkká.
Taurus
Pěkný design se dá skazit obsahem webu (typografie, stylistika, didaktika). Aby bylo co hodnotit, doporučuju ti nastínit i to. Home a design by se dá napsat česky, nakonec, všude jinde česky píšeš.

K tématu SG se hodí tmavý web, ale ne ponurý. Málo to žije a působí moc skládaně (hlavička, patička). Všechno máš Arialem, včetně hlavičky - pohraj si s fonty (vhodný počet je 2-3). Spousta věcí by mohla být textově namísto obrázkově (a pomocí css - js zbytečný). Každopádně na první stránky je to dobrý.
Axamith
Příliš velké písmo v menu. Působí mohutně.
Buchy
Profil *
ok ty fonty zmenin , hned se po nakych kouknu ,ale asi budu davat obsah do stranek a trozku doladovat az zitra dneska mam plno prace , k te velikosti pisma všimnul jsem si že nejvíc se mi líbí v menu malé pismo ,ale to bych to menu měl šíleně malé :( k té poskládanosti , lepší konstrukce mně zatím nenapadla , dík za pomoc a jsem rád že se stránky docela líbí , kdo by měl ještě připomínky nechť je prosím napíše

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: