Autor Zpráva
lukigod
Profil
Prosím o kritiku testovacího webu: http://www.sazavacup.wz.cz/bohdan/index.php oproti puvodni verzi www.bomyjo.cz
melo by to byt vcelku hotové až na texty, které zákazník dodá. Plus dodělat anglickou verzi (zřejmě přes googletranslate :o))
ninja
Profil
Logo hodit vlevo. Mírné zlepšení. Hnusné fotky.
Taurus
Profil
Buď to v IE7 nejede celé (nemám teď možnost používat internetový prohlížeč) nebo nevím, ale žádné logo a ani hlavičku nevidím. Pak vypadají ty původní stránky líp :-|
don jebot
Profil
z kaluze do blata...
lukigod
Profil
ninja
já vím, je to takový zvyk dávat logo vlevo. Jen by mi to zvětšilo záhlaví a zmenšovat logo nechci. Ale dík za tip, zkusím pořešit. Hnusné fotky - :o) s tím nic nenadělám, co dostanu - to mám..
Taurus
taky jsem to teď zjistil, nevím co je za problém. Zkouším to ve FF, Chrome a IE 8 - všude to frčí. Teď stahuju screenshoty přes browsershots.org abych viděl jak to vypadá. Ale jak to zmáknout nevím, jestli bude problém v quirk módu nebo co - moc tomu nerozumím..
Nemá někdo radu? díky
lukigod
Profil
don jebot
z tvého příspěvku jsem se opravdu hodně dozvěděl...
lukigod
Profil
tak jsem se trochu prohrabal v googlu a melo by to už teď fungovat i v ie7. tak pokud můžete opět někdo kouknout a napsat co zlepšit. Nejsem grafik, takže jsem dělal vzhled víceméně jednoduše, podle svého cítění. díky za komenty
embee
Profil
Mne by se asi nejvic libil mix mezi obema verzemi, kazda z nich ma urcite nedostatky, ale propojeni by imho mohlo fungovat velmi dobre :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0