Autor Zpráva
Dzura
Profil
Muj prvni web... vase nazory,kritika a namety na vylepseni... dekuji
Imrahil
Profil
změň title
RockFire
Profil
www.amdgaming.tym.cz - Klikací odkaz
vynalezce
Profil
s vypnutym javascriptem se nezobrazi menu
Ofi
Profil
no na první web to není úplně zlé ;)
pár postřehů:
1) centruj celou stránku na střed - v rozlišení vyšším než 800x600 je to nehezky nalepené na levém okraji (btw. u cílové skupiny bych ani nepředpokládal rozlišení 800x600 takže jsi to měl v základu udělat pro 1024x768)
2) pohlídej si kontrast, na tomto webu máš poměrně špatný kontrast pozadí vůči písmu
3)patička by měla stránku zakončovat, slušelo by kdyby to byl nějaký boxík přes celou délku... a pro výšku obsahové části nepoužívej pevnou hodnotu výšky..
4) když kliknu na menu, objeví se mi v textu blikající čára označující kde v textu jsem
5) kód je dosti dosti špatný, v první řadě - skript jsi evidentně někde převzal - na prvních stránkách se javaskriptu vyhni a snaž se o co nejlepší html a css. chválím použití html 4.01 ale to je tak všechno... ten kód je hodně ošklivý... tady jen !některé věci které se mi nelíbí :
a) tag <font> je zastaralý, dnes se kodéři snaží o oddělení struktury od stylu stránky, proto je tag font nevhodný a existuje možnost jak ho pomocí stylů nahradit - nemluvě o sémantice
b) tzv. inline styly zbytečně znepřehledňují kód, a dalo by se říct že jsou nepraktické
c) nevhodné názvy identifikátorů a tříd , např.:wb_Image6
d) nepřehledně strukturované
atd...

určitě se mrkni na sémantiku ,
něco o stylech
tady máš checker kontrastu barev
atd, další zdroje si určitě najdeš ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0