Autor Zpráva
Petra z Votic
Profil *
Děkuji
Petra z Votic
Profil *
http://intervac.php5.cz/
kohout
Profil *
Za 1) je to celkem pěkný a přehledný, za 2) kód pěkný přehledný :D za 3) proč to máš na php5.cz, když to je hosting pro vyzkoušení PHP 5 a na tom webu php použito neni:)

Změn hover efekt v menu, ta šedivá se tam nehodí.
Petra z Votic
Profil *
Je to no money projekt tak proto - ale dobrá přidám tam formulář na chytrý mail v php :))

a na ten hover se podívám
Timy
Profil
1) ta šedivá v hoveru fakt vypadá tak nějak divně, když tak aspoň ať je přes celou šířku menu, ne jen pod textem samotným
2) ty horní tři odkazy - Úvodní stránka | Členství | Kontakt - jsou takové jakoby nedodělané, trochu bych je ještě zkrášlil
3) span class=white --> chybí uvozovky --> span class="white"
4) nepoužívej target="_blank" není to validní a stejně to jen otravuje
DZer
Profil
no stim hovrem souhlasim
možná bych to mapa webu a copirajt posunul na střed

Timy: target="_blank" neni validní určitě, když ho tam nedáš tak si vodlákáváš lidi vod svojí stránky
jesi to teda nepožila u vodkazu ze svýho webu na svůj,moc se ten web nestudoval
Timy
Profil
DZer
Pokud uživatel chce opustit stránky, tak ji opustí, i kdyby tam bylo sto targetů. Akorát ho naštve, že musí zavřít jedno okno a prohlížet nové. Mě u FF to naštve dvojnásob, protože mám třeba otevřeno pět panelů v jednom okně a najednou target="_blank" šup do nového okna. Po chvíli zuření nové okno vypnu a spustím odkaz přes pravé tlačítko v novém panelu. Teď už mám naštěstí target="_blank" bloknutý. Uživatel si prostě umí otevřít odkaz do nového okna sám, pokud to uzná za vhodné.

Jedině kdy to chápu je ve fotogalerii (že to chápu ale neznamená, že mi to vyhovuje:-)
Petra z Votic
Profil *
Jde o to, že na target="_blank" existují rozdílné názory. Já mám vypozorováno, že hodně uživatelů, kteří nejsou s prací na počítači zběhlí má problémy se vrátit třeba čtyři kroky zpět na původní stránku z které přišli.

Každý má na to asi svůj pohled a u mě zatím vítězí toto řešení pomocí target="_blank" ač je to na úkor validního kódu. Nicméně nepatřím k těm, kteří se v noci budí hrůzou, že jejich kód není 100% validní, takže jsem v pohodě :))

A jdu předělat ten hover
DZer
Profil
Timy : no já osobně má radši nový wokno protože brouzdám na více stránkách zárověň a pokud vim tak IE který má pořád většinovej podíl, možnost novýho panelu nemá,tim nemyslim že bys to řikal,ale že takový možnosti prostě nemá.Taky nejsem ten kterýmu nevalidní stránky vadí,ja se kokám na to jestli maj stejnou funkčnost a vhled ve všech prohlížečich a jestli nejsou validní je mi šumák.taky co sem kde viděl tak se požívá hodně
Timy
Profil
DZer
MSIE sice možnost otevřít stránku do nového panelu nemá (je to MSIE.....), ale má možnost otevřít si stránku do nového okna sám, kdy chce on. Když potřebuješ, tak si ho otevřeš. Když nepotřebuješ, tak si ho neotevřeš.

Petra z Votic
Zase můžu říct, že když se mu otevře stránka v novém okně, bude uživatel marně mačkat, tlačítko zpět:-)
Petra z Votic
Profil *
Tak a hover je vyřešen.
kohout
Profil *
Teď je to zase nevýrazný :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0