Autor Zpráva
mckapco
http://www.mediahost.sk/navrh.jpg
co na to vravite? uz je to vylepsene
Falco
Chtělo by to nějaký začatek stránky - logo. Velké, ve kterém by byly (nebo by do něj zasahovaly) ty odkazy.
Dero
No nevím. Nesourodé mi to přijde. Tvarově a stylově, ne barevně.

Přemýšlel jsem, jak vysvětlit, které části si myslím, že by měly být zachovány ... tak jsem to típnul a zatrhnul.

http://dero.name/stuff/see_saw.jpg

To zatržené by určitě ve výsledném designu nemělo chybět. A ostatní prvky bych přizpůsobil, aby více stylově ladily. Jen můj názor jako sotva průměrného grafika. A chtělo by to trošičku, vážně jen decentně, oživit menu.
bohumil
Profil *
To menu je moc nahore. Clovek ho muze snadno prehlednout.

Btw. co ten hosting za 500. Nedavno tady byla diskuze o baliccich a tam si navrhoval ceny kolem 100 Kc za mesic...
Meldo
bohumil

500 je asi myslene za rok.
kohout
Profil *
He he, měli by tam bejt vodoznaky, teď bych si to mohl rozřezat a udělat si stránku z tohodle návrhu :)
mgiel
Pro všechny :

Pro ty co neví co je Lorem Ipsum v graf. návrzích = jedná se o fiktivní text
Pro ty co kouknou na návrh designu a vidí cenu 500 sk = jedná se o grafický návrh ( ne o web s nabídkou a pravým obsahem, )

Kohout : Tim padem by meli bejt vodoznaky na všech webech, ale pak by to myslim nemelo zadnej smysl.Na druhou stranu by jsme se uchránili proti lidem jako ses ty ( kdyz te muze napadnout takova kravina, jako čorovat nekomu design).
mckapco
Dakujem za pripomienky, nevidel som tu take prevratne zmeny, urcite este popremyslam ako dizajn lepsie vymysliet, aj Vy ste mi k tomu pomohli. Dakujem mojmu dizajnerovi za vytvorenie kvalitnej prace.
Co sa tyka textu a cien v tomto zatial iba obrazku - je to iba graficky navrh. Ceny najdete na www.mediahost.sk/balicky.html
- je moznost zmeny
Ak by mal niekto zaujem uz teraz, nech sa mi ozve.
Ak mate nejake pripomienky kldne mi piste, ocenim to!
mat
jenom poznámku - před pár dny jsi tu měl nějaké (snad) logo, kde byl uprostřed toho mediahost.sk zavináč - ten se mi tam moc líbil a tady mi chybí...

a celkové k designu - tohle mají všichni, já bych se asi vydal jinou cestou, třeba cestou Českého hostingu, jejich web je narozdíl od jiných webhosterů docela odlišný (a pěkný)...
mat
a ještě něco - chybí jedna docela důležitá věc, nějaký ten text fungující jako upoutávka (pod logem, vedle něj) - něco jako "nehostujete-li i mediahost.sk, jako byste ani nehostovali... (tohle je samozřejmě blábol)...
mckapco
mat
co sa tyka k logu so zavinacom. Aj mne sa to pacilo, ale ked som to ukazal ludom nepracujucim v IT, mysleli si ze ide o emailovu adresu - media@host.sk a to by som robil reklamu slovenskemu hostu... preto ta zmena, este mam cas do septembra nieco vymysliet, logo by bolo skutocne dobre!

Celkovo k dizajnu. Je to o vkuse a style. Nikdy nevyhovieme vsetkym, chcem sa posnazit vyhoviet (hlavne pomer cena kvalita) co najsirsiemu okoliu.

Uputavka! - super napad! Rozmyslam nad tym...
mat
Celkovo k dizajnu. Je to o vkuse a style. Nikdy nevyhovieme vsetkym, chcem sa posnazit vyhoviet (hlavne pomer cena kvalita) co najsirsiemu okoliu.

ono, popravdě řečeno, možná by stálo nechat si udělat design od profíků, pokud to myslíš s hostingem vážně, neměla by investice v řádů 10-20 tisíc být tak vážným problémem...
mckapco
mat:
Co sa tyka investicie: S hostingom to myslim vazne, vybral som si "profika", ktoreho referencie sa mi pacili. Kedze robim weby aj ja, robim aj grafiku, ale ta sa s touto neda porovnavat, ja som skor na scripty. Myslim si, ze tato investiacia, aj ked nebola radovo v 10 tisicoch je velmi dobra investiacia. Nemyslim, ze by som dizajnom za 10 tisic ukazal nieco extra ine ako dizajnom za 1000, ked mi ide hlavne o dobre hostingove meno.Tento dizajn sa mozno nepaci par ludom, ale aj neverim tomu ze dizajn za vacsie prachy by sa pacil vsetkym...vsade ide o to vybrat si dobry pomer ceny a kvality.
kohout
Profil *
mgiel
No máš pravdu, ale lidi sou svině, že? (někteří :D) ALe když to někdo rozřeže a použije, tak se nemůžeš nijak bránit že si měl copyright...
mckapco
kohoutNa kazde Tvoje dielo sa vztahuje copyright ci to tam mas napisane, alebo nie. Znacka (c) je teda nie moc dolezita, iked ma svoj vyznam. Vysvetloval nam to jeden profesor. Aj tak ju tam mam.
Ocenil by som este nejake pripomienky k teme
kohout
Profil *
mckapco
No to samozdřejmě jo, ale když ti to někdo rořeže a udělá si z toho stránku, tak ty si jí pak neuděláš, protože jí bude mít on:D No nic... :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0