Autor Zpráva
Jan Mikula
Profil *
Zdravím, prosím o kritiku stránek www.masivni-postele.cz. Díky.
Miloš
Profil
1) Nelíbí se mi :hover – mizící podtržení odkaz nezvýrazní, nýbrž „odvýrazní“, což po mém soudu působí divně (minimálně se musím soustředit, která část textu odkaz vlastně je, vož je obtěžující).
:hover samozřejmě nutně nemusí být podtržený, ale pak bych efekt spojil se změnou barvy textu, pozadí či obojího (nutno vyzkoušet, co bude vypadat / působit nejlíp).
2) „Akční sleva 10%“ se čte jako „Akční sleva desetiprocentní“. Aby to bylo „deset procent“, je třeba mezi hodnotu a znak % vložit mezeru: „Akční sleva 10 %“.
3) Trochu bych se zamyslel nad sémantikou – jednak texty mimo odstavce „fláknuté“ jen tak do <div>u, jednak při existenci <h5> absentující <h4>
4) Na to, že jde o UTF-8, je vypisování písmen s diakritikou entitami zbytečné, ne?
5) Chválím češtinu v patičce (není to příliš častý jev, o to větší z ní mám radost).
mgiel
Profil
Logo = postel v rámečku a laciný text, není moc dobrá vizitka pro toho kdo chce vypadat profesionálně ( což chce asi každý )

První dojem = chybí mi barvy, zbytečně tam je moc rámečků a čárek ( někdy méně je více )

Přehlednost je ok ale to menu bych také zvýraznil třeba celým podbarením s invertem textu (černá na bílou )

Text = vím že dneska je velký boom se SEOOO a všichni chtěj seooo , ale prostě musí to bejt hezky napsané a mě tu úvod příjde jak od robota.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0