« 1 2
Autor Zpráva
zatinka
Profil
Nox
Ale ano, souhlasím, asi jsem se špatně vyjádřila - šlo mi jen o to, že pán si zřejmě myslí, že zde chodí pouze děcka, které ničemu nerozumí a chtějí pouze prudit (viz jeho vyjádření "Ne všichni my dědkové a báby jsme totální blbci, jak si myslí mnoho -náctiletých"). Pochopitelně i v téhle skupině se najdou šikovní rádci, omlouvám se všem, koho to urazilo, nebylo to tak myšleno.
aduben
Profil *
Pokud mohu napsat svůj názor, tak především: Nápad vytvořit web s tímto zaměřením, je věc chvályhodná, avšak musí být vypracovaná. Vy tímto vaším projektem spíše dostanete cílovou skupinu uživatelů spíš do potíží, než by jste jim nějak ulehčil jejich poznávání a chuť se učit. Podobné projekty na internetu jsou,kupříkladu tento Odkaz.
Dále pak: pokud chci aby mi někdo zkritizoval objektivně, byť i trochu subjektivně mou práci, navštívím tento web. Za sebe mohu říci, že zde dávkovaná konstruktivní kritika by měla být pro , dejme tomu začínajícímu webmasterovi a webdesignérovi jen přínosem, byť by byla hodně negativní.Ale pokud bychsi stála za tím , že jsem spokojená s tím co vytvořím, tak to sem prostě nedávám. Pokud kritiku považuji za kecy, tak to sem prostě ani nemusím dávat,ne?
Já sama nyní přepracovávám web, právě díky zde napsaným názorům. I když mi to nebylo příjemné, pochopila jsem , že na nich bylo hodně věcí pravdivých, a rozhodně jsem je nechtěla ignorovat.
Ještě za sebe bych chtěla napsat jednu věc: Sem chodí hodně odborníků, proto to je ten nejlepší a nejnavštěvovanější web u nás i na Slovensku.
A proto jste to sem asi taky dal ne?
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0