Autor Zpráva
Cpk
Profil
Zdravim

Prave som dokoncil jeden webik, chcel by som sa popytat na vase nazory, pripadnu kritiku atd..

Adresa webu : http://fialocka.sk/informacie/


Dakujem
jksdf
Profil
ten obrázok CElodenna opatera deti... , ten vyzera ako odkazy tak by to bolo dobre tak aj urobit, len som klikal na obrazok
pk11
Profil
připojuji se k jksdf vyzera ako odkazy ... len som klikal na obrazok (já také) dtto. níže "Ponúkáme vám", to vypadá také jako menu. Chápu, že v jednoduchosti je síla a nemusíte mít pro každé "menu" odkaz a sólo stránku. Co by si ale sólo stránku určitě zasloužilo je "Prihláška na stiahnutie" - proč to neuděláte formou on-line formuláře? Není to až tak složité, určitě by jste i zde na diskuzi našel návody, či by vám někdo poradil*. Grafika je hezká, to je nějaký template nebo to vytváříte sám?

* Právě jsem si všiml, autore, že na svém webu nabízíte "Stredně velké PHP/SQL aplikácie". A my se přitom bavíme o malé PHP/SQL aplikaci. Na vaši omluvu snad jen - omezený rozpočet nebo klient vyloženě trval na formátu .doc . Proti - kdo dokáže pracovat s Wordem, určitě dokáže také vyplnit jednoduchý formulář, ten mu navíc můžete po odeslání "zopakovat" a nastylovat k tisku. Navíc nemůžete mít jistotu, že všichni z vaší cílové skupiny mají na PC Office nainstalovaný. Co pak? Jak se to vůbec dovíte?

Jinak díky za nové slovíčko ve slovenčine - opatera.
Cpk
Profil
Dakujem za komentare

Je pravda, ze to vyzera ako menu, ale necham to tak ako to je, pod tym obrazkom mam normalne text ktory je na obrazku, koli vyhladavacom. Pripadne mali by ste nejake navrhy, aby to nevyzeralo ako menu?

Co sa tyka tej prihlasky, pro mna by to nebol ziadny problem spravit taky formular, ale klientka, chcela umiestnit na stranku dokonca docx dokument, co som jej vyhovoril, a dal aspon doc. A grafiku som si robil sam, cely web som robil ja. Nepouzivam templaty.
pk11
Profil
"...nejake navrhy, aby to nevyzeralo ako menu?
Jsou tam ty šipečky nalevo a také "border dotted 1px" :-) , to evokuje dojem menu. Lidé jsou na to zvyklí. Já jsem čekal nějaký OnMouseOver nebo a:hover efekt, něco jako umí ten obrázek napravo. Navrhl bych jí rozšíření webu a skutečně bych z toho menu udělal. Metodu skrývání textu už používáš, tak ji aplikuj. Získáte tak - ty i klientka - výhodu dalších 4 nebo i 9 unikátních stránek a to je velká výhoda, když už se budeme bavit o (prachsprostém) SEO :-)

A .doc resp .docx? Když už jsi ji dokázal přesvědčit na .doc, určitě bych s ní ještě o tom podiskutoval. Co jí navrhnout nějaké tlačítko "Přihlásit děti.." s přechodem na stránku, kde si lidé mohou vybrat. tedy bude tam formulář a odkaz na ten .doc (proč ne i .docx, .pdf ...) soubor. Uvidíš, tedyhlavně ona uvidí, že 90% objednávek či registrací přijde z toho formuláře. Ukázaná platí, vlk se nažere a kozy zůstanou obě, tvoje "profesionální čest" dostane zadost :-)

"...A grafiku som si robil sam, cely web som robil ja. Nepouzivam templaty..."

Omluva, já jsem se někde uvnitř psaní předchozího komentáře "protoulal" k tobě na web a grafik jsi velmi šikovný. Moc se mi tvá díla líbí. Jen tak dál :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0