Autor Zpráva
vasinka12
Profil *
Rád bych se zeptal jak se Vám líbí vzhled těchto stránek Byznysplanet.com

budu rád za jakkékoli připomínky či názory.

Děkuji
Chamurappi
Reaguji na vasinku12:
Grafika mě moc neupoutala — na to, že jí skoro půl megabajtu.
Proč jsou běžné texty v menu dělané pomocí obrázků?
shaggy
Proč jsou běžné texty v menu
Nie len v menu, aj v samotnom texte:
http://byznysplanet.com/cenik.html

vasinka12
Ako vtip to beriem, ale dúfam, že to nemyslíš vážne. Lebo na to, čo tam ponúkaš nemáš.
Web je zlý, grafika amatérska, prevedenie na zaplakanie.
gyoja
Na 1280x1024 se zobrazuje vodorovný posuvník.
Obyčejně se tvářící menu je z obrázků a v DIVech.
vasinka12
Děkuji za názory ale jestli umíte lidi číst tak se neptám na kvalitu kódu ani validitu atd. ------ kód je jak si každý snad všimne generovaný a proto menu pomocí jednotlivejch divů atd prostě hroznej to je jedno ten se bude psat znovu ručně.

Zajímá mě čistě názor na vzhled.

děkuji mnhokrát
shaggy
vasinka12
Děkuji za názory ale jestli umíte lidi číst tak se neptám na kvalitu kódu
A ty čítať vieš? Napísal som:
Web je zlý, grafika amatérska, prevedenie na zaplakanie.
Myslím, že tam sa grafika spomínala.

kód je jak si každý snad všimne generovaný a proto menu pomocí jednotlivejch divů
Ja mám tiež na stránkach "generovaný" kód a nerobím takéto zvrhlosti. To je nový spôsob, ako ospravedlniť svoju neprofesionalitu? Takto vo firme (či čo to je) robíte stránky pre klientov, aj pred nimi sa nezmyselne vyhovárate?
Ofi
nelíbí se mi rozměry stránky, i na 17' mam posuvníky :( to teprve ne mojí stařičké 12' kterou používám běžně? (s 1024x768)..
tento design by se v pohodě dal udělat pružný. ani si nejsem jistý jestli se dá hovořit o "grafice"... nápady to má ale jsou ukrutně nedotažené, především header mi připadá jako by ho dělal nějaký začátečník. patička je taky docela špatná, to spodní paralelní menu by mělo být aspoň trochu v rovině s horním a ta zelená měnící se na červenou na černé to je vtip? docela humus.. IFRAME ve "službách" je sice věc kódu ale ovlivňuje to smz i vzhled - a to tak, že to vypadá ještě více amatérsky... co dodat, začni znovu a tentokrát to neodflákni..
Miloš
Moderátor Mistr: Přesunuto z duplicitního tématu založeného 20. října 2009.

1) Přeplácaný kanárek. Moc barviček.
2) Divný ukouslý globus
3) flashová animace per se,
4) pořád jsem si říkal, co je to tam vpravo za divné symboly a ono je to repetující pozadí
5) menu dělané pomocí <h2> jsem ještě nepotkal – jestli někdo nabízí tvorbu stránek, měl by mít nějaké ponětí o sémantice.
O paskvilech typu „<h3>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; nebo chcete být i pořádně <b>VIDĚT ?</b></h3>“ škoda slov.
6) <h6>Redakční systémy:</h6> je podtržené a není to nadpis. Třikrát fuj! V kombinaci s nepodtrženými odkazy je to hanebnost nejvyššího řádu. Hanba!
vasinka12
Poprosím o smazání vlákna. Z důvodu přání majitele stránek. Omlouvám se a děkuji
Chamurappi
Reaguji na vasinku12:
Ty nejsi majitel? Přání nestačí, máš nějaký konkrétní důvod?
vasinka12
Protoze jsem majitel stránek. Mohu třeba odeslat mail z info@byznysplanet.com pro kontrolu nebo nějakou jinou podle přání moderátora. Děkuji hezký den
Chamurappi
Reaguji na vasinku12:
Přání majitele stránek nestačí, máš nějaký konkrétní důvod?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: