Autor Zpráva
Study
Profil *
Prosím vás, můj táta se nechal udelat webové stránky od jednoho kamaráda, ovšem když se listuje stránkami tak url je pořád: http://racvonka.cz/index.php (vše je ukryto v $_POST) a mám takovej pocit že to asi vyhledávače moc nezchroustaj když se hledá jednotlivá součástka...

tak se chci zeptat jastli takové stránky mají nákou šanci....
Marek Prokop
Profil
Je to dost hrozné. Nejen kvůli vyhledavačům, ale i pro uživatele. Běžné konvence navigace tam nefungují.

tak se chci zeptat jastli takové stránky mají nákou šanci

Šanci na co? Já vůbec nechápu jejich účel.
ninja
Profil
Věru dobře že jste jako jeden z nejdůležitejších odkazů umístili nápovědu, jak stránky používát. Obávám se ale, že ji bude potřeba ješte ropzracovat na několik dalších stran.

Doporučte panu otci kohokoliv, jen ne tohoto kamaráda. A stránky udělejte celé znovu.
Petr ZZZ
Profil
Zkoušel jsem hledat baterka a zarovka a nic:
"Tomuto požadavku neodpovídá žádný záznam. "
U obchodu s elektronikou bych takové zboží v sortimentu očekával.

"...papírové peníze pošlete poštou v obálce" se mi docela líbí. Mimochodem, myslím to vážně. Zastávám názor, že bankovní služby jsou nestydatě předražené a možná opravdu není na škodu připomenout občas světu, že existují alternativy.

Jen tak zkusmo jsem zadal do pole odpor 2m2 a narazil jsem na odpor - totiž odpor se nezobrazil, ani cena, prostě nic.

Můj celkový dojem je, že stránky nejsou přehnaně funkční. Přesto si myslím, že určitý přínos pro majitele obchodu mohou mít. Když už ne jinak, tak tím, že tam je adresa a telefon a je vidět, že je k dispozici nějaké to zboží. Bylo by ale dobré je zdokonalit. Zda je napsat úplně znova, neposoudím, neb php neovládám.
MajoCQ
Profil
najhorisie asi budu tie url a tiez sa mi nepaci prechod na dalsiu kategoriu v poradi (tam a spat) - preco tam je preboha checkbox? - malo by tam byt predsa tiez talcitko dalej alebo spat. Inac to nevyzera tak zle - hlavna vec ze clovek najde co chce.
Study
Profil *
hmm skoda tek děkuji za názory a už sem dostal od otce práci ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0