Autor Zpráva
lola2
Profil
asgardsky.tym.cz

Zechy
Profil
Pro lenochy typu mě klikací odkaz

Oproti těm minulým to už je nějáký pokrok. Ten efekt u menu je pěknej, jenže takovej tvar je spíše na horizontální menu než na vertikální, aspon podle mě. A ta bílá mi k tomu nějak nesedí zkusil bych spíš slabší odstín šedý.

EDIT: Bylo tam e před a, snad ted už to pude :D
habendorf
Profil
404, bohužel.
Ofi
Profil
pořád ten ošklivě roztáhnutej obrázek v headeru a poměrně nevystihnuté menu...
habendorf
Profil
Taky by neškodilo udělat sloupce stejně dlouhé.
Bubák
Profil
Obrázkové menu nemá preload.
vynalezce
Profil
Oproti těm minulým to už je nějáký pokrok. Ten efekt u menu je pěknej, jenže takovej tvar je spíše na horizontální menu než na vertikální, aspon podle mě.

taky si myslim

[url=http://asgardsky.tym.cz/SG online dabing1serie.php]chybi titulek[/url]


kdyz jsou vypnuty obrazky nemuzu prochazet web :( neskodilo by pridat obrazkum alty
na guestbooku/url] si zapomel zmenit menu
Miloš
Profil
Bubák:
Obrázkové menu nemá preload.
A navíc je zcela zbytečně javascriptové.
lola2: to, že nemá preload, v praxi znamená, že v Opeře šíleně problikává (a to mám reálných 5 mbitů).

Menu a v pravém sloupečku text jsou nalepené na kraje; chybí pudink.

http://asgardsky.tym.cz/pribeh.php – Jestli někde opravdu citelně chybí :hover odkazů, tak právě tady:
1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15.
Celý ten řádek se pod myší chová jako jeden odkaz.
Ostatně :hover by nezaškodil udělat pro všechny odkazy.
Petr ZZZ
Profil
Na tom obrázku krajiny v hlavičce chybí nějaký mohutný strom, třeba 500-letý dub. Takhle to vypadá, jakoby byl design od nějakého dřevorubeckého lobyisty: krajina bez stromů, všechno vykácené a nikdo se nad tím nepozastaví. Nesmějte se, mně to fakt vadí, zabývám se ochranou přírody. Dub se mimochodem umí dožít i 1000 let, pokud ho někdo už jako stoleté mládě nepokácí.
Taurus
Profil
lola2
Co třeba odznovu? Je to bohužel pořád stejně hrozné... Prostě naskládané poroztahované bloky. :-|
lola2
Profil
Taurus: odznovu ne děkuji už tam toho mám hodně a myslim si že to zas tak hrozný není

Zechy: barvu sem změnil snad je to lepší menu no klidně dám iné obrazky ale zatim sem lepší nenašel:(

Ofi: nevystihnuté menu? obrazek se brzo doufám změní na logo

habendorf sloupce sem udělal stejné;)

Bubák to neni problem dodělat ale potřebuji udělat něco z rychlosti načítání

Milloš hover i pudink dodělám;) přes css mi to nechtělo fungovat aby po najetí to udělalo

Petr ZZZ
to si nemyslim že je tak hrozné;)

děkuji kritizujte dál amrkejte na to pls chci to mit co nej;) a děkuji
Ofi
Profil
lola2
to co používáš ve svislém menu jsou založkové odkazy používané ale k horizontální navigaci. Myslím, že bys měl přestat používat předpřipravené části.. spíš bych se být tebou podíval na nějaké tutoriály jak vytvořit pěkná tlačítka v adobu, přinese ti to nejen zkušenost ale i inspiraci...
lola2
Profil
Ofi já a grafika se moc rádi nemáme pokoušel sem se již několikrát o to a nikdy mi to nešlo :(
Ofi
Profil
lola2
taky jsem si to o sobě dřív myslel a nakonec stačilo pár dobrých příruček a neustálá inspirace od dalších webů a jsem bna tom troufám si říct dobře :-)
lola2
Profil
no uvidim něco stoho stvořím co říkáš na logo je good ne?
Zechy
Profil
No ted mi to sedne líp k oku :)
Ofi
Profil
No vidíš, ta hlavička už vypadá dobře :)
lola2
Profil
děkují
lola2
Profil
prosím o další názory
radas
Profil *
nevim možna to tu už někdo upozornil, ale mi se v IE7 text u ankety špatně zobrazuje problé s ž Vadí vám moc že tu už nejsou epizody on-line na teto adrese http://asgardsky.tym.cz/SG%20online%20dabing1serie.php *ty procenta v adrese na mě nepusobí dobře další věc která na mě moc nepusobi dobře, když jsem se pokusil hlasovat na jinou anketu tak mě to nepustilo a ještě to na mě vyplivlo nepřivětivou hlašku bez grafiky!proč je tam tolik anket když se na všechny neda hlasovat?když najedu na poslední odkaz Reklama změni se mi obrazek na červeny křížek!jinak pozadi bych asi trochu udělal pestřejši...
pro moderatory až na x-tý pokus se mi povedlo odeslat příspěvek!
Moderátor Chamurappi: Diskuse trpěla chorobou, pardon. Snad jsem vyhvězdičkovaná slova doplnil správně.
lola2
Profil
ano ankety dávám teprv dohromady btw udou co nejdřiv v pořádku za to se umluvuju
lola2
Profil
spraveno;)
každý názor je pro mě výzva to zlepšit pls pište
lola2
Profil
no tak hošove mrkněte na to znova
Ofi
Profil
teď se zaměř na to menu - udělej si vlastní tlačítka hodící se k té hlavičce ;)
lola2
Profil
jn tak toto potrvá

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0