« 1 2
Autor Zpráva
Zechy
Profil
shaggy
Hezky řečeno
webphp
Profil
shaggy he

Shulík aj som vďačný za to, že ste mi otvorili oči.


Len som si nevedel poradiť [#24] , ale už to viem a bude to opravené, díki ešte raz
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na webphp [#28]

Ona ta kritika je svým způsobem už v hlavičce sekce: Názor na stránku. Možná by nebylo od věci zamyslet se nad tím, proč svůj web předkládám k hodnocení a v jaké to činím fázi. Mne by třeba názor zdejších odborníků na můj web velmi zajímal, ale záměrně se neptám, dokud neodstraním nedostatky, o kterých sám vím (a že jich je). Je to jen k mému dobru, protože až se konečně zeptám, budou mít kritici víc práce zbylé chyby najít. Potom ovšem každá odpověď, kterou dostanu, až sám nebudu vědět, co udělat líp, bude pro mne vysoce přínosná. Navíc se nebudu vystavovat podezření, že šiju horkou jehlou a spoléhám na ostatní, že můj výtvor dokončí.

Ale shrnu-li to, řekl bych, nelam si s tím hlavu. Že nepatří k nejvydařenějším, potvrdí o svých prvních příspěvcích do diskuze zřejmě většina diskutníků (já to například o sobě mohu směle říct). Tvůj web vidím jako doklad toho, že něco o webdizajnu víš, a těším se, že mi zde třeba někdy poradíš – protože já toho moc nevím a ještě se zde hodlám hodně ptát. Kdo se ptá, potřebuje jak známo někoho, kdo odpoví, a já nevidím důvod, proč by ses v budoucnu nemohl ve zdejší diskuzi zařadit i mezi ty, kteří odpovídají :-)
webphp
Profil
Petr ZZZ - díki pekne, cením si to...
Taurus
Profil
webphp
My jsme ale zlí, že zadarmo ve svém volném čase radíme a dovolíme si tři hodiny neodpovídat. Dej si facku.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Taura
Mno, já myslím, kdyby se za všecko fackovalo, že by po světě běhalo hodně lidí s opuchlou hlavou...
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0