Autor Zpráva
nikdenis
Profil
Dobrý den,
před pár týdny jsme spustili nový linkovací systém www.blogus.cz.
Na rozdíl od jiných linkovacích portálů, je tenhle zaměřený především na blogy a webziny.
Protože klademe velký důraz na kvalitu obsahu a snažíme se poskytnout služby, které lidi skutečně chtějí a potřebují, tak bych se chtěl zeptat jaké funkce nebo služby by ještě podle Vás mohli návštěvníci využít.
Uvítám jakékoliv návrhy, které pomohou zlepšit chod tohoto portálu.
Děkuji
Petr ZZZ
Profil
nikdenis:
...jaké funkce nebo služby by ještě podle Vás mohli návštěvníci využít.

Bylo by dobré, kdyby šlo zvětšit písmo. Pro mne třeba je hrozně mrňavé a nejde mi na IE6 zvětšit.
anonymni
Profil *
Zvetsovani pisma uz je minulost, nyni uz to dokaze kazdejprohlizec a IE 6 je na ustupu.
nikdenis
Profil
Dobrý den,
děkují za radu, ale musím souhlasit s příspěvkem č.3. Každý novější prohlížeč umožňuje zvětšení písma. IE6 už je skutečně na odchodu do historie.
Petr ZZZ
Profil
anonymni:
IE 6 je na ustupu.

To je hezké, jen jestli ustupuje dost rychle:
září 2009: IE6 (12.1%), IE7 (15.3%), IE8 (12.2%), Firefox (46.6%), Chrome (7.1%), Safari (3.6%), Opera (2.2%). Já jen, že se najdou i tací sítětvůrci, kteří se snaží zohlednit i prohlížeče s ještě menším podílem na trhu, a bimho k tomu snad budou mít svoje důvody :-)

(Zdroj)
nikdenis
Profil
K takové statistice by neuškodil počet návštěvníku, bez toho jsou to bohužel nic neříkající procenta.
Chamurappi
Profil
Reaguji na anonymniho:
Žádná verze Exploreru při zvětšování písma nezvětšuje písmo definované v jednotkách „px“.
Uvedení velikosti v relativních jednotkách nemá žádné nevýhody, takže není žádný rozumný důvod používat pixely, nehledě na statistiky a nehledě na chtěné či nechtěné trendy.


Reaguji na nikdenise:
K takové statistice by neuškodil počet návštěvníku
Proč? Stačí vědět, že to je hodně, ne?
Lze dohledat, že W3Schools má kolem deseti milionů unikátních přístupů měsíčně. Od kolika milionů jsou procenta něcoříkající? Nicneříkající bývají naopak absolutní čísla.
nikdenis
Profil
Omlouvám se, přehlídl jsem odkaz na zdroj. Je vidět, že procenta s každým měsícem klesají. Ale 12% je pořad dost. Děkují za radu, další nápady ?
Petr ZZZ
Profil
Že písmo v pixelech respektují všechny verze IE, jak píše Chamurappi, jsem ani nevěděl. V tom případě se tady ale nebavíme o komfortu 12, nýbrž 40 % brouzdalů. Ale mně to je nakonec jedno, já si stejně radši přečtu něco o morfologii brouka nebo motýla než o tom, že nějaké mladé děvče muselo prodat mercedes, protože letos kvůli krizi nevyšuká ani 50.000 dolarů.
Kvůli mně to písmo zvětšovat nemusíte :-)))
nikdenis
Profil
Žádné další nápady nebo rady ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0