Autor Zpráva
RockFire
Profil
Zdravím,
právě rozjíždím projekt Co k vánocům, který má představovat internetový dopis ježíškovi. Co na něj říkáte?
Zechy
Profil
Pokud se vše zobrazí až s příhlášením, tak bych aspon dodržel pravidlo f.
RockFire
Profil
Pardon, to mě nenapadlo. Jméno: test, heslo: test
Chamurappi
Profil
Reaguji na RockFire:
V Exploreru je web tmavší než v ostatních prohlížečích, protože máš v PNG obrázcích gAMA chunky — zbav se jich pomocí programu TweakPNG a můžeš pak vyházet i ty odlišné barvy v podmíněném CSS (kde máš drtivou většinu deklarací naprosto zbytečně).
RockFire
Profil
Chamurappi: Nevíš kde bych našel v češtině nějaký návod jak s programem pracovat? Jinak děkuji, doteď jsem envěděl, proč to IE ty barvy tak mění.
Chamurappi
Profil
Reaguji na RockFire:
1) Otevřeš PNG v TweakPNG (lze i spustit TweakPNG a soubor na něj přetáhnout).
2) Najdeš řádek, kde je gAMA, klikneš na něj.
3) Zmáčkneš Delete.
4) Uložíš obrázek (třeba pomocí Ctrl+S), zavřeš TweakPNG, hotovo.
RockFire
Profil
Tak děkuji, opraveno
Jimmy Hayek
Profil
RockFire:
1) Doména mi nepřijde zrovna ideální. Osobně navíc upřednostňuji spíše bezpomlčkové domény.
2) Ani s uvedenými přihlašovacími údaji se mi nepodařilo přihlásit.
3) Celkově mi k Vánocům sedí spíše nějaký červeno bílý vzhled než čistě zelený
Shulík
Profil
Souhlasím s Jimmym Hayekem (#8) a navíc přidám: Když máš přímo pod sebou 'Milé děti, napište Ježíškovi' a pak 'Rodiče, tady si můžete vyzvednout přání dětí', nevypadá to pro dítě schopné číst úplně věrohodně (i když, upřímně řečeno, většina dětí, které umí číst zneužívají Ježíška k bezplatnému získání fyzického vlastnictví - znám z vlastní zkušenosti).

Nejde se mi přihlásit, přehodí mě to na ?neprihlasen_jmeno, ale nikde ve stránce to neřekne, že jsem se špatně přihlásil. Tváří se jako před pokusem o login.

Jak napsal Jimmy, čistá zelená se k vánocům spíš nehodí, přidej červenou a bílou. A má-li to být web, kam se dostanou děti, z decentního a IMHO celkem vkusného stromečku s přáním na pozadí bych přepnul na nějaké sněhuláky, koulovačky, kresléné stromečky, kliparty dárku a tak dále.

Ale možná nechápu úplně účel webu, pakliže to má být usnadnění pro rodiče těch úplně nejmenších dětí, které neumí psát a tudíž to budou rodičům stejně diktovat, tak OK, nejsem proti :)
RockFire
Profil
Jimmy:
ad 1) To je věc názoru
ad 2) Protože účet nějaký dobrák smazal (Ptám se dotyčného, zda-li si pomohl?)
ad 3) Máte asi pravdu, zkusím lepší grafiku

Shulík:
Jak říkáš, mimoto tuto operaci většinou děti provedou s rodiči, čili by neměl být problém. Chybovou hlášku jsem přidal, nějak jsem na ní zapoměl.
Johnik
Profil
Nelíbí se mi menu po přihlášení: jednou jsou to kategorie, podruhé sekce a potřetí přání - přitom se jedná o jednu a tu samou věc.
A design, jak psali výše, nepůsobí moc vánočně.
RockFire
Profil
Tak hodnot GET je snad jedno, ne?
Anton
Profil
předem zajímavej projekt...
Hodnotit vzhled apod.Na to jsou tady jiní tomu moc nerozumím (teprve se učím).
Jen by mě vadilo,když jsem se chtel registrovat zvolil jsem jméno "jdusenatomrknout" a napsalo to něco jakože to už existuje,udelal bych to tak aby si každej mohl zvolit jmeno jaky chce a nemusel by si volit např. nejakou přezdívku.Když někdo si tam dá svoje jméno např. Petr pak tam příde druhej Petr a bude chtít taky svoje jméno už si bude muset zadat nejakou přezdivku.
No nevím můj nazor,nad tím bych ještě popřemíšlel...
Ofi
Profil
no když jsem viděl adresu tak jsem si řekl - á konečně nějaká stránka s tipama na vánoce pro tyhle a tyhle druhy lidí, a ono to bylo úpe něco jiného než jsem doufal :-D nejsem si úplně jistí jaký by to mohlo mít úspěch, ale moc bych na to nespoléhal...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0