Autor Zpráva
patolog
Profil
poprosil by som o zhodnotenie návrhu na tejto adrese . Zatial je to len obrazok, po schvaleni sa to aj nakodujem. Dakujem za vsetky komentare a kritiku ;)
Camo
Profil
Mne sa to páči, len vľavo v tom modrom poli je to trochu prázdne. Ja by som tam trochu pridal tmavý gradient cca 2cm do tmavotmavomodrej.
Ale ten font v PRESPECTIVE je moc ,,špicatý,,. Keby sa našiel nejaký bez tých pätiek.
Ofi
Profil
ta hlavička je moc suchá, jinak dobrý ;)
Petr ZZZ
Profil
• Ten panáček v sekci komunikácia, jak má nad hlavou tu černou bublinu: Doufám, že v ní nemá nějaké černé myšlenky. Dal bych té bublině stejnou barvu jakou má nadpis – bude s nadpisem barevně komunikovat ;-)
• Písmo je mrňavé, ale pokud bude v em a ne v px, nastaví si ho uživatel, jak bude chtít.
• Možná by neškodilo někde vhodně umístěné slovo webdesign. Chvíli jsem přemýšlel, zda se o tuto činnost jedná.
• Jinak dobrý.
Camo
Profil
Skoro ma dnes vykotilo, keď som videl ako ti NÁDHERNE text obteká obrázky(to by som aj ja chcel). Potom mi došlo, že je to iba obrázok, teda to v realite nebude fungovať. Tam majú obrázky rovné okraje.
patolog
Profil
ďakujem za všetky názory

-písmo je 12px (aspoň tak mi to PS tvrdil)
-s tým obtekaním viem že to bude inak


vieš mi poradiť kam by som to slovo "webdesign" alebo nejaký stručný popis činnosti mohol hodiť?
Petr ZZZ
Profil
patolog:
"vieš mi poradiť kam by som to slovo "webdesign" alebo nejaký stručný popis činnosti mohol hodiť?"

Joj, na úvodní stránku? :-) Hodil bych to do H2 a napsal krátký odstavec o tom, že webdesign není všechno, a že k tomu patří i dopisní papír, logo firmy a design dopisního papíru a obálky, a že to všechno naprosto suverénně navrhneš, vyřešíš a obstaráš. Za seriózní cenu.

Možná bych řetězcem webdesign nahradil řetězec bližšie informácie a tie bližšie informácie dal na konec textu do h4 nebo h5 nebo tak, před tlačítko. "Bližšie informácie" je dobré zvýraznit, ale myslím je na to škoda obětovat cenný nadpis celého odstavce. Nikdo nebude gůglit pre "bližšie informácie".

Smekám klobouk, jestli jsi vystudoval medicínu, ale nejsem si jistý, jak moc se hodí "patolog" do domény na stránce o webdesignu. :-)
Dranel
Profil
patolog:
1. Bude to česky/slovensky nebo anglicky? Já totiž neumím anglicky a nevím, co stojí v tom modrém obdélníku.
2. Ty čtverečky v tom modrém obdélníku to je dno bazénu? To je firma dělající fólie do bazénů nebo něco takového? Tahle je totiž zrovna docela hezká...
3. Textu dej větší line-height (mezery mezi řádky), lépe se pak čte.
4. Uvědom si, co vše chceš zvýraznit. Tak je to firma na bazény anebo stavebnictví?
5. Všechny příspěvky v "Povedali o nás" jsou nudné, nezajímavé. Vůbec bych je nečetl.
6. Jako průměrný uživatel vím, že hlavní stránka internetu je Seznam.cz a že odkazy bývají podtržené. Proč jsou ale v patičce na levé straně nepodrtžené a na pravé ano? Zajímavé. Mám to zkusit nebo to radši nechat být?

(Kurzívou jsem se snažil naznačit, jak by mohl přemýšlet případný návštěvník. Je to jen můj subjektivní názor, nemusíš se jím řídit)
patolog
Profil
dakujem za pomoc cenne rady:) prispevky v "Povedali o nás" su vymyslene, na ozajstnej stranke taketo prispevky nebudu. Snad tam budu nejake realne :-D popis stranky doplnim aby bolo jasne na co je stranka zamerana, odkazy zvyraznim:)
Dranel
Profil
patolog:
Myslel jsem graficky nudné. Nezajímavě provedené.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0