Autor Zpráva
cuba.czech
Profil *
Zdravím všechny,
konecne jsem se rozhoupal a máme nyní nový shop, stále se jeste upravuje a tak bych Vás rád touto cestou požádal o Vaši tvrdou kritiku, kterou rád příjmu a pokusím se ji využít v ten nejlepší prospěch :-)

Mrkněte prosím zde na www.akunaradi.cz

Budu Vám vděčen za každou poznámku.. děkuji předem

Jakub
Camo
Profil
Nelogické je, že sekcia v ktorej sa práve nachádzam napr. elektrocentrály miesto toho, aby sa zvýraznila vybledne až do slabošeda.
cuba.czech
Profil *
Camo: ok dekuji... a v jakem prohlizeci prosím
Nox
Profil
- Pěkný obrázek v headeru :)
- Ta kombinace šedá + červená je taková odtažitá... osobně bych dal červenou na spíš oranžovou a do toho ještě přidal výrazně další, třeba zelenou (ne nějakou křiklavou, spíš mírnější, trošku blíž žluté než modré)
- Myslim že fonty (třeba menu) chtěly dost ztmavit
- Zlepšil bych ty červené "nadpisy" - jednak zmenšit ten lesk (dnes už se na něj moc nejede), vymyslet to trošku jinak a v neposlední řadě - je tam hodně vidět komprimace, vpravo nahoře je to až úplně rozmazané, pro to snad není důvod...
- Úvodní odstavec trošku větší line-height
- Patička - to je na hranici SE (search engine) banu ;) téměř neviditelné reklamní odkazy...
- Nikde nevidím, jestli jsou ceny s/bez DPH, myslim že je dobré to výslovně uvádět, ikdyž by to mohlo být třeba jasné
- Na to že je to úvodní strana mi tam těch produktů přijde trochu moc...navíc všechny (až na zvýraznění ceny) jsou na stejné vizuální úrovni, někdy méně je více
- Platební metody: obrázky také překomprimované, navíc z nich nejde poznat o co jde, takže návštěvník stejně musí najet myší... doporučuji menší, ale nerozmazané a jasné ikonky a vedle nich text ... celkem se divim, takové malé obrázky stejně nebyly potřeba tak komprimovat, zvlášť když hlavička, což bude největší žrout kB, je celkem v dobré kvalitě
U detailu
-- by mohlo být "poslat dotaz ohledně produktu", ale nevim...jen mě to tak napadlo
-- opět ztmavit texty... a trochu sjednotit - barvy, vidím tam asi 3 odstíny, tak max. 2
-- ikonka N/A/T (a je tipuju akce...co je T?) je nad obrázkem vyloženě škaredá...udělejte to jako PNG pokud to takto chcete; nadto tedy ještě není moc viditelná a nikde v textu to není dále zmíněné, např. pokud je to "nové", měl by být zelený nápis "nové" ještě někde mezi parametry vpravo nahoře
cuba.czech
Profil *
Nox:
- ke grafice uz toho moc nejak nelze momentalne resit.. toto jsem zde daval jiz drive a opet se potvrdilo pravidlo tisic lidi = tisic chuti (coz je ovsem dobre) :)
- v patičce odkazy zvidelním
- odstíny textu... s tím souhlasím.. nechám ztmavit, jsem rád že nejsem sám :D
- ikonky na platební metody budou nové
- ikonky N/A/T už budou.. na teh se již pracuje :-)

děkuji

jak budo uzměny hned t tu vrazím :)
Camo
Profil
-Jedna vec mi už včera vadila, ale nevedel som ju pomenovať a to, že keď rolujem a potom kliknem na odkaz dosť to hodí so stránkou(poskočí hore). Neviem či by to bolo riešenie, ale skús pridať rolovanie iba na stredný oddiel, aby ostatok stránky ostal na mieste.
-A to menu je fakt dosť dlhé, ale neskúmal som to tak ako Nox, ale ak sa to dá skrátiť tak to urob nech je to viac prehľadné. Ináč tá hlavička je fakt dobrá.
-No a ten background pod sekciami je dosť odfláknutý, aj keď sa mi páči ten lesk, keby bol taký ako je pod ,,HLEDAT,,.
cuba.czech
Profil *
Camo:
a jestli se muzu zeptat v jakem prohlizeci to "hodi se strankou"?
backround myslis pod: naše nabídka, nejprodávanější... ?
Camo
Profil
cuba.czech:
-No s tým hádzaním som to myslel tak, že baner a bočné menu by ostávali na mieste a roloval a menil by si len obsah v strede. Buď cez Ajax al. rámy.
-No a to zvýraznenie som myslel pod bočným menu, to je jedno ktoré, lebo ako som ti už písal, tak to po kliku úplne vybledne. A neviem či je to iba u mňa vo FF, ale asi je to všade, nie? To je predsa dané CSS. Neskúmal som to.
cuba.czech
Profil *
Camo:
- rolovani pouze středu by bylo fajn, ale problem je v široké nabídce a přece jenom více informací než se vejde na jednu stránku, pořád musíme tak nějak brát v potaz nejběžnější rožšíření monitorů 1024x768
- ono to nevybledne.. oramuje se to šedým obdelničkem a písmo je bílé to je pravda.. uvítal by jste spíše červene, černé či jiné výraznější?
cuba.czech
Profil *
Tak jsme provedli výše zmiňované úpravy jak psal Nox. Jak se Vám to tedy líbí nyní? Děkuji
www.akunaradi.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0