Autor Zpráva
Hack2er
Profil
Zdravim,

chcel by som vedieť Váš názor na môj nedávno spustený blog. Môj vlastný design poháňaný wordpressom.

Ďakujem za objektívnu kritiku :)

Railbot
Profil
Ošklivé, nevkusné. Dál?
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Railbota:
Pítr se na svém webu označil za fanúšika pop artu. Pominu-li možnost polemiky nad otázkou, zda není celý popart nevkusný, řekl bych, že jeho web je v tomto duchu a tím pádem konsistentní. Tomu, kdo se smíří s pop-artem jako uměleckým směrem, může podle mého názoru Pítrův web vyhovovat. Mně se líbí přinejmenším v tom, že je přehledný. Co mi vadí, je okolnost, že v IE nemohu zvětšit písmo. Já mám na malé obrazovce nastaveno vysoké rozlišení, tak trpím malými fonty pravidelně, někdy dokonce na webech, dělaných vcelku profesionálně. Na Pítrově webu je ale písmo místy tak neuvěřitelně mrňavé, že ho přečtu jen s vynaložením všech sil. Je smutné, že tuto chybu dělá tolik sítětvůrců. Přitom stačí zapsat velikost písma třeba v em místo v px.
don jebot
Profil
Viem na co si chcel stavit , ale nevyslo to je to az prilis jednoduche .. Nemôžeš miešať veci ako jednpduchy čistý dizajn a dať tam nabliskaný twiter widget. Takztiež "logo" skús ho radšej spraviť s iným fontom ako obrázok ...
Taurus
Profil
Promiň, ale nelíbí se. Na to, že si říkáš webdesigner tam žádný design nevidím. Díval jsem se jen na úvodní stránku. Taky mi vadí nízký line-height...
Hack2er
Profil
@Railbot - Skús to prosím viac popísat...z toho čo si napísal nemám absolutne ziadny osoh ;)

@Peter ZZZ - Ďakujem, veľmi pekny príspevok :). To pismo poriešim.

@Taurus - Design je všetko čo vidíš na tom webe, je to súhra elementov. Každý máme svoj názor.
Taurus
Profil
To máme. Fialový nadpis s černým odstavcem a bílým pozadím není souhra. Minimalistický design se musí umět, je často těžší než obyčejný. Taky nevím, proč je tam míchána angličtina se slovenštinou.
Hack2er
Profil
Pretoze na wordpress som nepouzil preklad, primarne pouzivam vsetko v anglictine a tym padom aj wordpress.
Hack2er
Profil
Daľšie názory? :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0