Autor Zpráva
Janci
Profil
Prosil by som o prehodnotenie designu odkaz

Radek9
Profil
Děs a hrůza.
Shulík
Profil
Příšerné. Promiň, že nebudu konkrétnější, ale asi to bude tím, že je to dost hrozné celé. Zkus to od začátku.

BTW: Ne zrovna hodně uživatelů zajímá, že stránku ověřil nějaký seo-servis. Já osobně bych to dal maximálně na web firmy zabývající se webdesignem někam vedle referencí, ale jinak je to zbytečné.
Janci
Profil
Uz sa mi nechce, nemám motivaciu ani konkrétnu predstavu vlastne mi to aj tak stačí aj tak ďakujem.
Lexter
Profil
Shulík:
BTW: Ne zrovna hodně uživatelů zajímá, že stránku ověřil nějaký seo-servis. Já osobně bych to dal maximálně na web firmy zabývající se webdesignem někam vedle referencí, ale jinak je to zbytečné.
Já osobně bych to nedával právě tam.

Janci:
Inu, těžké poradit. Vyhoď modrou, embos, ikonku v hlavičce (nebo co to je), červené orámování, nadpis moj blog udělat bez té záře. Zmenši vnitřní okraje webu. A hned to bude o něco lepší. Doprovodné onbrázky třeba k článkům by také udělali své ;).

Zas tak strašné to není. Jak já říkám:
Když se to dobře čte a používá a nejde o bůhvijakej korporátní web, nevidím problém, ale ano, na tomto webu by se mělo zapracovat, možno předělat.
zatinka
Profil
Je to takový mišmaš. Červená a modrá se vysloveně bijou. Žlutý hover v menu je jako pěst na oko. Patkové písmo bych nechala u nadpisů, ale pro obsah bych určitě zvolila bezpatku (dobře se čte verdana).
Janci
Profil
No dakujem to fakt potesi :-) sto ludi sto chuti, celkom ma to vzalo.
Janci
Profil
Ak sem niekto zablúdi tak nech sa mi prosím na to kukne zmenil som pár vecí či je to nejak lepšie dakujem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0