Autor Zpráva
Tono17
Profil *
Ahojte potreboval by som váš názor na web http://www.onlinefilmy.eu/
zatial tam moc obsahu nie je,tak nie je moc čo hodnotiť.Ale chcel by som vedieť či som sa tam nedopustil nejakých chýb,ktoré by sa napr. už nedali neskôr odstrániť.(SEO atd)
ďakujem za pomoc
darthrank
Profil *
Mam rad jednoduchy graficky zpracovani, takze me se to celkem libi. Jen bych mozna jeste nějakym zpusobem zvyraznil oramovani tech coveru (ten malej stinecek nestaci) Jinak mi tam chyby nejaka ukazka umisteni textu , ktery si myslim na tvy strance bude hodne dulezity z hlediska SEO.
ninja
Profil
Tono17: Máte licenci na sdělování daného obsahu (filmů) po internetu? Tipuje že ne, tudíž porušujete autorský zákon.
Tono17
Profil *
takže bolo by lepšie keby urobím úvodnú stránku statickú ? pretože teraz sa mi bude obmieňať obsah na indexe každý deň.
lukigod
Profil
celkem se mi líbí, akorát mě trochu mate vícejazyčná verze. Jsou to stránky slovenské nebo anglické? viz About, Home, Search vs. Mapa webu, Návody, Prehlasenie.
Počítadlo bych asi vypustil..
Hanz_knife
Profil *
ninja:
Tono17: Máte licenci na sdělování daného obsahu (filmů) po internetu? Tipuje že ne, tudíž porušujete autorský zákon.

Tady se bavíme o hodnocení webu, jestli ti to tak vadí a máš takovou povahu tak si to práskni BSA
Taurus
Profil
Hanz_knife:
Jsme v sekci "Názor na stránku", poznámka je víc než na místě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0