Autor Zpráva
patolog
Profil
poprosim o zhodnotenie, kritiku a cenne rady

odkaz nájdete tu

web je urceny pre obcianske zruzenie, ktore chce takymto sposobom monitorovat situaciu a dianie v utulku pre zvierata a zaroven informovat verejnost o aktualnom stave, "obyvateloch" a ponuka moznost adopcie. zaroven poskytuje informacie pre dobrovolnikov (po prihlaseni). zatial takyto strucny popis

PS: zatial je to len navrh (nie je nakodovany)
PS2: som is vedomy ze nakodovanim vzniknu urcite mensie zmeny
Mistr
Profil
patolog:
Doplnil bych hlavičku. Ta stávající se mi zdá příliš úzká a budí to tak ve mne spíše dojem jakéhosi reklamního pruhu s nabídkou odkazů v záhlaví (podobně jako na stránkách portálu iDNES.cz ta lišta v záhlaví s nabídkou iDNES.cz - Klikni.cz - Rajce.net - Ukazse.cz atd.).
patolog
Profil
Mistr:
Jasne, chápem. Možno by ani netrebalo zväčšovať tú lištu, len tam niekde hodiť logo organizácie. Alebo ju mám radšej zväčšiť? Nechám si poradiť
Mistr
Profil
patolog:
Obrázku bych se nebránil. Snadno z něj uděláš i klikací logo. Zvětšování stávající lišty bych osobně nedoporučoval. To proto, že je zbarvena do červených a oranžových odstínů a mám tudíž obavy, že by po jejím zvětšením "tahala" za oči.
piwoda
Profil
patolog:
Můžu na tebe dostat nějaký kontakt? ICQ, e-mail? Díky
patolog
Profil
piwoda:
mail: patolog44[zavinac]azet[bodka]sk
ICQ: 222122870
J
Profil *
patolog: Útulků je hodně, bylo by dobře, kdyby v hlavičce bylo uvedeno "Prešov". Aby tento důležitý údaj návštěvník hned viděl, když přijde z vyhledávače na jakoukoliv stránku webu.
patolog
Profil
J:
dík za doplnenie ;) dopním to hneď ako budem mať chvíľku času

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0