Autor Zpráva
Aleš Ulrych
Profil
Zdravím všechny,

prosím o kritiku firemních stránek www.vlajky.cz.

Uvítám i jakékoliv tipy na vylepšení, případně co vám chybí, či je nejasné, nepřehledné, nečitelné...

Jen dodám, že firemní barvy jsou žlutá, šedá, černá a bílá, do kterých jsem musel stránky obléci.

Dík moc za každý názor

Aleš
don jebot
Profil
No podla môjho názoru by si mali firmy za dizajn zaplatit niekomu kto to ovlada aspoň trochu a nežije pred 5~10 rokmi, presne takéto weby sa vtedy robili ...
Petr ZZZ
Profil
V hlavičce, když už není nebe v modrých tónech, bych z něj odstranil mraky, aby zůstalo jen čisté nebe. A možná bych ho udělal úplně černé, jako noční oblohu, a vlajky vsechny žluté, jen tu českou bych dal barevnou, jako je teď. Jiná možnost: nebe černé, vlajky světle šedé, česká vlajka žlutá. Do té noční oblohy možná doplnit nějaké hvězdy, aby bylo jasné, že je to noční obloha.

Detail: V hlavičce ta koule mezi vlajkami ruší, nemá tam funkci. Kdyby to byl jen snímek krajiny, nic neřeknu, ale ve stylizované hlavičce to nemá co dělat.

Případně bych se zeptal nějakého právníka, zda se fotka vlajek v hlavičce firmy považuje ve smyslu zákona č. 352/2001 Sb. o užívání státních symbolů ČR za vyvěšování vlajek a zda tím pádem pozice české vlajky v hlavičce (jako druhé v pořadí) není v rozporu se zákonem (§ 8 odst. 1/d).

Zvětšením písma se občas trochu bortí layout, ale není to tak zlé a vždycky lepší, než kdyby to nešlo přečíst.

Nad tou linkfarmou v patičce by možná neškodilo zapřemýšlet, zda seo nelze dělat i jinak. S vlajkami to mnoho společného nemá. Nebo to alespoň nadepsat, aby bylo jasné, co to je: Partneři.

Toť všecko jen můj skromný názor jest, mýliti mohu se snadno i rychle. :-)
Aleš Ulrych
Profil
S tou fotkou si zkusím trochu pohrát, dík za nápady. :)

Ty koule jsem si vůbec nevšiml (dokonce jsem chvíli hledal, kterou myslíš), dík za upozornění, odstraním.

Vlajky vlají v několika řadách, tak mě uplatnění tohoto zákona vůbec nenapadlo. Poradím se o tomto problému vexilologem, případně z fotky oříznu vlajku USA.

S těmi odkazy v patičně něco zkusím udělat, taky mě to tam vadí a nějak mi došel nápad, jak je tam mít, aniž by to moc rušilo. Partneři doplním.

Dík moc za nápady.

Aleš

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0