Autor Zpráva
Poky
Profil *
Na adrese www.elisha.cz najdete můj web o kanadské herečce Elishe Cuthbert, takže jen kritizujte (a kdyžtak chvalte :-)
Dana
Profil
Web na mně působí docela příjemným dojmem, ale mám problém s hlavním menu. Když vypnu Java Script, celé zmizí. V IE 6.0 se mi v jednom případě stalo, že menu "odjelo" až k levému okraji. V Opeře po výběru položky a přechodu na další stránku menu občas úplně zmizí, po reloadu stránky se zase objeví. Osobně bych se snažila to vyřešit bez JS nebo s jeho použitím pouze na otevírání podmenu.
Dana
sanchez
Profil
Já v tom nejsem moc zběhlý,takže třeba nemůžu posoudit kód atd., ale jako naprosto obyčejný uživatel říkám, že se mi stránky líbí.
Polaroid
Profil
Stránka je to fakt pěkná.
Ale fakt nevim, čim to je, že na mě působí tak strašně komerčně.
Poky
Profil *
DANA:

O problému s vypnutou Javou vím. Jelikož je menu vytvořeno pomocí JavaScriptu, tak po jeho vypnutí samozřejmě nemůže fungovat. Myslím ale, že drtiví většina lidí má Javu povolenou. Co se týče té Opery, těžko říct, kde vězí problém. Kdyby se menu nezobrazilo vůbec, tak bych to chápal, ale nevím, proč se jednou ukáže a jednou ne. Každopádně v IE a Mozille (včetně Firefoxu) to běha bez problému...
Dana
Profil
Poky
Já naprosto chápu, proč to menu nefunguje, jen jsem chtěla říct, že by pomocí Java Scriptu nemuselo být vytvořeno, že to jde řešit i jinak a vypadat by to mohlo stejně. Tohle není ideální ani z hlediska robotů, kteří neumí Java Script interpretovat, nejen kvůli těm lidem, kteří mají Java Script v prohlížeči vypnutý. Nechci nijak prudit, tohle je můj názor. Jinak je mi ta stránka fakt docela sympatická, i když seriály mně nezajímají. Taky proto nepíšu nic o tabulkách a že by jich mohlo být méně a třeba skoro žádné. No, dost filozofování a zpět k plotně a žehlení :-).
Dana
llook
Profil
Za prvé Javascript nemá vůbec nic společného s Javou. Java je něco úplně jiného. Mě to menu v Opeře funguje, takže v tom neporadím, ale možná by mohl napovědět nástroj Javascript Console, který v Opeře najdete v nabídce Tools->Advanced. To je takový okno, do kterého se vypisují veškeré chyby Javascriptu. Není to žádná prdel se v tom vyznat, ale pokud jde o JS chybu, tak je to v Opeře asi jediná možnost.
Poky
Profil *
Tím "Java" jsem myslel "JavaScript", ale nechtělo se mi to rozepisovat - možná jsem měl napsat "JS"
External
Profil
Ty stránky jsou hodně propracované, ale pokud opravdu nebudou mít komerční podtext, pak brzy zestárnou a nikdo je nebude aktualizovat. Na to bych dal ruku do ohně.
Poky
Profil *
Moje stránky www.elisha.cz rozhodně komerční nejsou. Že se tak částečně jeví, je možná dáno tím, že ačkoliv se jedná o fanweb, snažím se ho dělat v seriózní formě, tzn. nikde nevyjadřovat svoje osobní názory, nepoužívat nespisovnou češtinu, nepsat zde o nějakých nepodložených senzacích atd... Mým cílem není přitáhnout nactileté "uslintalce," které zajímavá web jen kvůli několika přitažlivým fotkám... Jde mi hlavně o informační hodnotu.

Co se týče aktualizací, tak se snažím web updatovat aspoň 1x nebo 2x týdně, což je u fanwebu docela slušná vizitka. Mimochodem, při příležitosti 22.narozenin této herečky bude příští týden spuštěna zcela nová sekce (s poddoménou 3. řadu), která se bude zabývat výhradně informacemi o začátku kariéry Elishy...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0