Autor Zpráva
Miroslav Kršek
Profil
Dobrý den, prosím o kritiku webu - http://www.radeknedoma.wz.cz.
Jde o webové stránky soukromého rehabilitační centra.
Předem chci upozornit, že jde o amaterský web, proto bych chtěl znát Vaše názory.
radas
Profil *
v firefoxu se nezorbrauje správně menu...
Miroslav Kršek
Profil
A jakou verzi FF máte? Já mám 3.5.4 a vše je v pořádku.
radas
Profil *
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.9.0.15) Gecko/2009101601 Firefox/3.0.15
Radek9
Profil
Nevím proč, ale ani po několika aktualizacích se stránka nenačte. (9MBit Internet)
Bubák
Profil
Radek9:
To vypadá na problémy na daném freehosstingu. Možná právě proto se radasovi nezobrazilo správně menu.
radas
Profil *
Bubák:má pravdu, chyba je asi na hostingu protože až po 5 reloadu přes F5 se mi stránky načetly a funguji...takže autorovi webu se omlouvam....
Miroslav Kršek
Profil
Ano, je pravda, že s načítáním jsem měl někdy také problémy. Pořád jsem hledal chybu u mě, optimalizoval jsem (v rámci mých možností), ale nakonec se ukázalo, že i u ostatních stránek registrovaných na webzdarma.cz je ten problém s načítáním také.
Miroslav Kršek
Profil
Pokud se někomu stránka načte :-(, mohl bych znát názor i na její provedení?
Jaký je nejlepší postup při změně domény a hostingu? Web je postavený nad SQL, proto budu muset přetahat data. Navíc klient už má vizitky s dosavadní url adresou. Možná by stačilo na původní adrese udělat přesměrování. Nebo se pletu?

Děkuji
radas
Profil *
nejsem si jisty s tím přesměrovanim, ale raději bych pro klid duše koukl do podmínek hostingu...
navic nějaký maly hosting by se taky dal zřidit - když je to tedy nějaká firma...
Thalia
Profil
Mně se teď stránka načetla okamžitě, i na horším připojení. WZ banner je zbytečné mít na všech stránkách nahoře. Nejlepší řešení - dát ho na všech stránkách dolů.

Co se týče provedení stránky, tak já bych obarvila i odkazy nebo jim alespoň dala nějaký hover. A to světlo vlevo nahoře na mě svítí až moc :-), ale to bude asi každý vidět jinak. Když kliknu v menu přímo na ceník služeb nebo produktů, tak zobrazená stránka nemá nadpis.

Každá stránka by měla mít svůj titulek. Na stránkách s obrázky - fotogalerie, dárkové poukazy, spokojení pacienti - bych u obrázků ocenila alt a title. Nadpisy bych nepodtrhávala, vypadají pak jako odkaz.

P.S. ještě jsem si všimla na hlavní stránce "Přejeme si, aby jste u nás byli spokojeni" - patří tam abyste.
zatinka
Profil
Na amatérský web to není špatné. Sluníčko v hlavičce na mě působí kýčovitě, spíše bych tam umístila nějaký obrázek, jako tomu je na protější straně. Oranžový proužek těsně pod hlavičkou je příliš ostrý, možná by stačilo použít barvu z nadpisů v pravém menu. I když - přemýšlím, zda tam ten proužek není úplně zbytečný, je v něm svátek, který mě nezajímá, jelikož mám kalendář na stole a pak citát, který se dá zakomponovat i jinde.

Chybí mi klikací hlavička / logo. Menu je hezké, přehledné.

Textům by sedlo lepší formátovaní, tzn. zvětšit řádkování, zvýraznit důležitá slova.

Na můj vkus je tam až příliš modré. Asi bych si trošku vyhrála s pozadím.

V globále: není to úžasné dílo, ale web mě nijak neuráží, jako potencionální uživatel v něm nacházím všechny informace a to je hlavní.
Mistr
Profil
Miroslav Kršek:
Proč jsou fotografie (mám teď na mysli diplomy) po zvětšení "naležato" a nikoli "nastojato"?
Miroslav Kršek
Profil
Děkuji všem za názory a rady.
Úpravy designu proberu s klientem, technicky se s tím snad poperu :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0