Autor Zpráva
icikus
Profil *
Zdravim, dal jsem se do práce na webu pro jednu známou, která si otevírá soukromou praxi. Web sice není nijak úžasnej a propracovanej, ale stojím si za tím, že v jednoduchosti je síla, hlavně, když se potřeba přilákat nové
pacienty, že.. Důležitá je přehlednost.

Problém nastal ale při volbě barvy. Sama doktorka chce oranžové pozadí, ale mám pocit, že se pak hlavní část příliš topí.. Tak jsem zkusil udělat rastr, ale to vypadá ještě vyblitěji. Takže pár návrhů:

http://img20.imageshack.us/i/rastr2.png/
http://img98.imageshack.us/i/oranzova.png/
http://img141.imageshack.us/i/rastr1.png/


Hlavně myslim, že ta silně oranžová nepůsobí příliš seriózně a dost ruší. Velmi bych uvítal nějaký možný návrhy barev. Barvu menu bych měnil podle pozadí a celkovýho ladění. Logo bych tomu taky přizpůsobil. Nezapomeňte, že je to web pro lékaře, takže nějaký velký výstřelky nejsou možný. Mělo by to působit seriózně.

Prosím nesuďte hned, že je to jen bílej čtverec.. Potřebuju především vědět, s jakou barvou mám ladit logo a vůbec celej web. Proto píšu dřív sem, než s tím začnu dělat.
icikus
Profil *
Rozhodl jsem se nakonec web udělat úplně jinak. Uznal sjem, že je to až příliš jednoduchý... Kdybych mohl topic smazat, už bych to udělal. Ale nemůžu. :-)
Mistr
Profil
icikus:
Kdybych mohl topic smazat, už bych to udělal. Ale nemůžu. :-)
Z jakého důvodu chceš toto téma smazat?
icikus
Profil *
Protože jsem se rozhodl udělat stránku úplně jinak, je to až příliš jednoduchý..
don jebot
Profil
No bolo by dobre ja tam dizajn nevidim ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0