Autor Zpráva
Mistr Fana
Profil *
Zdravím všechny,
včera jsem udělal nový design svého webu www.fana.wz.cz.

Odkaz Portfolio zatím nefunkční, jinak by vše mělo jít, prosím o Vaše názory.
Je to jeden z prvních designů které jsem dělal, proto je pro mě každárada nad zlato. díky
Filips
Profil *
Neni to spatne
Mistr Fana
Profil *
A co by jsi třeba změnil?
Harold
Profil
Máš tam špatné kódování textu.,.,
Mistr Fana
Profil *
2Harold: Nechápu to, měl jsem tam font Bradley Hand ITC, který háčky čárky zná, v Gecku to běželo bez problémů a v IE mi to házelo čtverečky :o/

FUCKING IE
Timy
Profil
ouha, žlutá barva se mi na webu nikdy moc nelíbila, ale jak vidím tvůj web, možná změním názor:-) jen bych asi zrušil to čtverečkované pozadí, to už je trochu moc

ten toplist bych vyhodil, naprosto kazí celkový dobrý dojem z celé stránky

vskutku pěné logo, ale mohlo by být klikací na hlavní stránku
Mistr Fana
Profil *
Timy: Na ostatních stránkácj už klikací je a pozadí už jsem v noci taky změnil, o tom toplistu přemejšil, už jsem našel super statistiku, jen nainstalovat :o)
Timy
Profil
Mistr Fana
Fakt že jo, na ostatních stránkách klikací je, takže omluva:-)

co se týče toho kódování koukni sem: http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html nebo zkus použít tohle: <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
Mistr Fana
Profil *
2Timy: Nejde o to v jakým kodování jsem to měl, jde o to že ten font co jsem použil prostě nemá rád IE
japlavaren
Profil
OK:

1. trošku veľké logo. Na hlavnej sa to dá zniesť, ale na ďľších podstránkach by som to zmenšil a umiestnil nenápadnejšie. Ale keď sa ti to páči, tak to tak nechaj

2. Ten deduško, či decko s palicov je dobrý, ale moc vysoký. Spolu s logom to zabezá dosť palcu aj sa to dlho načítava, neviem či by som to tam dal- treba veľa rolovať ća sa niekedi nehodí

3.Nevie, či sa mi to zle zobrazuje, ale chýba mi v pozadí žltá farba

inak OK, kuknem ešte zdroj
Mistr Fana
Profil *
japlavaren: Juj kde ti chybí žlutá barva????

Jinak myslíš to děcko dole??? Ten druhý bod jsem totiž nějak nepobral
japlavaren
Profil
No, mám problém s prehliadačom, takže to můžem mať zle zobrazerné. Ale pokiaľ som to dobre pochopil, vrch (púpavy) a p bok (menu) je žlté. a mne sa pod
328-998-705

(poslat ICQ zprávu)
----------------------
mr.fana@centrum.cz
----------------------
Guestbook

žltá farba nezobrazila.

Ale hneď pod tým je inzerát o nafotení bla bla bla a má to žltú farbu. Trochu mi to nesedí, ale možno blbne IE

JŠ(japlavaren@atlas.sk
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0