Autor Zpráva
Cpk
Profil
Zdravim, pracoval som na na mini e-shope cukrarne, a v blizkej dobe by som ho chcel naostro nahodit.
Chcel by som sa popytat, co vy nanho? Na kritiku? pripadne nejake chyby co tam ma. Otestujte ho.
Klude môzte poslat aj objednavku, pride mi na mail.

Dakujem vam za nazory.

Adresa webu Odkaz
Mistr
Profil
Cpk:
(1) Absence klikacího loga.
(2) V patičce bych tak neskrýval kontaktní údaje; napsal bych je klidně větším písmem.
(3) V menu nevidím, kterou jeho položku jsem si právě vybral.
(4) Jak spolu souvisí horní vodorovné menu napravo od loga a spodní vertikální menu situované pod logem. Je nejasné, zda se jedná o duplicitu, nebo se mělo vertikální menu měnit v závislosti na zvolené položce vodorovného menu (což se ale nemění, takže asi ne).
(5) Není stránka Ponuka nějaká rozsypaná?
(6) Ve stránce Torty máš dokonce tři menu - není to poněkud hodně?
(7) Texty ve stránce Torty v růžovém rámečku jsou vlivem nevhodného kontrastu obtížně čitelné.
(8) Klepnu-li na položku Detský kútik nebo Darčekové koše z vertikálního menu vedle hlavního obrázku a pak na položku Zákusky téhož menu, dostanu se na stránku galerie zákusků. Klepnu-li ovšem nejprve na položku Torty a pak na položku Zákusky, zobrazí se mi stránka úplně jiná, pravděpodobně úvodní. Proč to? Jen to mate návštěvníky!
RockFire
Profil
Stránkováni na stránce Ponuka má chybu. Lze přepnout stránku pomocí čísel, ale šipka tam přidá "?", a proto to nejde.
http
Profil
Cpk: mě se líbí tvoje práce, až budu mít nějakou slovenskou zakázku, rád se na tebe obrátím!
pavel
cpk
Profil *
Dakujem za komenty,

(1) dorom ;)
(2) nechcem aby boli nejako extra vyrazne, nato tam je sekcia kontakt ;)
(3) menu asi bude tiez este treba prerobit
(4) podla ma to zlepsuje orientaciu
(5) pravdepodobne si sa nanu pozeral, ked som robil upgrade ;)
(6) Ve stránce Torty máš dokonce tři menu - není to poněkud hodně? // vedel by si poradit nejake ine riesenie? pouzitelne okrem selectu
(7) skusim to poupravovat :P
(8) uz by to malo byt ok

Mistr<- dakujem za rozsiahlejsi koment :)

RockFire <- dakujem za upozornenie, opravene

http<- kludne sa ozvi ;) ak by som mal cas tak sa urcite dohodneme

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0