Autor Zpráva
vavrinec
Profil *
Zdravím Vás, prosím o Váš názor na web www.kovarstvikucera.cz.
Diky. VM
jksdf
Profil
V galérii by som použil zarovnanie obrázkov na stred, lebo to pôsobí trochu zvláštne. A to v pravo mi tam trochu nesedí, je to tak ako vlepené.
KGW
Profil
Menu skáče a nepodtrhávej nic co není odkaz.
Axamith
Profil
U uměleckého kovářství bych uvítal více propracovaný design, už to téma se k tomu vybízí. Je to celkově takové strohé, školácké. U fotogalerie bych volil raději méně fotografií, ale o to kvalitnějších se zaměřením na detail. Celkový pohled na dům a na něm svařované zábradlí mi jako potencionálnímu zákazníku moc nenapoví. Menu bych zvolil také jiné, nejlépe rozbalovací. Zdrojový kód je docela divočina, velmi nepřehledné.
david9
Profil
Určitě by to chtělo lepší design, stránka vypadá amatérsky a nebudí moc profesionální dojem.
Vavrinec
Profil *
Diky za Vase pripominky, konkretne:
- galerie obrazku na stred - zkousel jsem a na sirokouhlem to pusobi divne, vsechno je vlevo a najednou stred, mi prislo zvlastni, tak jsem to vratil.
- skakajici menu - povazuji za velmi dobrou pripominku a to jsem opravil, podtrzeno jsem nechal jen h1
- grafika - nejsem grafik a navic je pro me zcela zasadnejsi obsah, u velke casti webu prevlada forma nad obsahem, ja to mam zase obracene. Pro koncoveho zakaznika vsak lepe, domnivvam se. Navic pokud hledate mrize do oken (napriklad), zajima Vas design webu nebo dobra dostupnost informaci, reference a dojem, ze jsem pro vas ten vhodny dodavatel mrizi?
- zdrojak - web jede na joomle a zvalidovat ten kod je totalni blazinec - kazda komponenta si dela co chce a navic sablona taky. nakonec jsem sahl k tomu, ze jsem web zvalidoval na HTML a pri praci jsem pouzival textovy prohlizec, abych me predstavu, co roboti na to. Ostatni jsem nechal plavat.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0