Autor Zpráva
joeedit
Profil
navod jak prinutit operatora ke sleve!
momentalne jsou stranky pouze v textove podobe, na vylepseni se pracuje.
RockFire
Profil
1) Dávej sem klikací odkaz http://jakusetrit.ic.cz/
2) Není co hodnotit. Leda obsah a ten mi přišel zajímavý.
don jebot
Profil
joeedit:
momentalne jsou stranky pouze v graficke podobe, na vylepseni se pracuje.
WTF??? kde? ja vidim iba text..
Ofi
Profil
Nezbývá mi než souhlasit s RockFire. Grafiku to nemá, tak nevím jestli je chyba na mé nebo tvé straně o.O
joeedit
Profil
sorry panove, psal jsem to rano a byl jsem asi hodne mimo. jedna se samozrejmne pouze o textovou podobu.
david9
Profil
graficky je to sice dost špatné, vlastně není grafika vůbec žádná, ale stránky jsem si pročetl a je to velice zajímavé, určitě to u svého operátora také zkusím.
vynalezce
Profil
otazka je kdy to prokouknou a jak zareagujou...
david9
Profil
dle mě nic moc nemůžou, aspoň jde vidět jak předražený tarify nám nabízí a kecají kolem toho jak je to výhodný a když jim člověk trochu "zavyhrožuje", že přejde ke konkurenci apod. tak hned slevní aniž by to bylo pro ně nevýhodné :)))
Imrahil
Profil
stránky zajímavé, všichni operátoři jsou svině :D
joeedit
Profil
nejen operatori jsou svine! casem pridam i jak na internetove providery a pojistovny, ktere nabizi napr. povinne ruceni a dalsi!
joeedit
Profil
tak ted uz maji stranky trochu grafiku! co vy na to bejci? http://jakusetrit.ic.cz/index.html
joeedit
Profil
[#1] joeedit To vazne nikdo nema zadne pripominky novemu vzhledu nebo funkcnosti meho webu? Prosim, pokud mate kdokoliv objektivni pripominky, sem s nimi! Budu za ne velice rad! Diky
Kacko
Profil
joeedit:
"vzhled" se mi celkove nelibi.
joeedit
Profil
[#13] Kacko V cem presne? Kombinace barev, pozadi, rozlozeni menu, prehlednost....?? Muzes byt prosim konkretnejsi?
joeedit
Profil
nasel prosim nekdo chyby nebo cokoliv co se mu nezda?
joeedit
Profil
poradi mi prosim nekdo jak "vnorit" navstevni knihu tak aby se zobrazovala primo na webu? nejak mi to ted nemysli...nechce se mi pouzivat framy. diky
Kacko
Profil
joeedit:
Ono na tom neni ani co hodnotit. Je to vlastne jen jeden text obaleny osklivou grafikou a nekolika zbytecnyma odkazama.

V cem presne? Kombinace barev, pozadi, rozlozeni menu, prehlednost....?? Muzes byt prosim konkretnejsi?
Vse krome kombinace barev - ta jedina je uchazejici. Menu je malo vyrazne, pozadi je moc vyrazne atp., proste vse je divne. Tezko ti poradit neco jineho, nez abys to cele predelal.
Pokud jsi grafiku delal ty, tak jsi nejspise pouzil Fireworks? - odpust si v nem ty 3d efekty(ala 3D button). Vygoogli si nejake tutorialy na ten program atp. Pokud je to sablona, tak pouzij jinou.
joeedit
Profil
to si vsichni myslite, ze je ten web naprosto hnusny?
joeedit
Profil
uz zadne dalsi hodnoceni?
Phantom
Profil *
Myslím, že by jsi se měl zbavit toho pozadí (tohle vypadá jak vylezlý z NVU) a použít jednoduchý kombinace barev, třeba bílou a šedou se sytýma barvama Blummi, anebo ho udělej hi-tech Noandesign. Taky by jsi se měl zbavit toho menu nahoře a udělat panel po straně s pěknou grafickou úpravou, k stránkám o jedné věci se tohle nehodí...

A určitě smaž ty "klikatelný" (ten kurzor fakt mate :) ), barvu měnící nadpisy.
joeedit
Profil
[#20] Phantom ok, diky. popremyslim nad tim! urcite aspon to pozadi bych mohl predelat..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0