Autor Zpráva
mashmare
Profil *
Prosím o Vaše názory.

www.sauny-tlamka.cz

Díky
Miloš
Profil
1) Proč se načítá zbytečná úvodní stránka, když jsem z ní po 3 sec. přesměrován? Buď zrušit tu stránku (asi je zbytečná, když se na ní mám koukat jen 3 sekundy), nebo zrušit přesměrování (jsou-li na ní informace, které bych opravdu měl vidět).
2) Zprasení status-baru pohyblivým textem je pouze javascriptová exhibice. K ničemu neslouží, narušuje ustálené zvyklosti, aniž by přineslo nějakou užitnou hodnotu a nadto na sebe svým pohybem strhává pozornost. Pryč s tím.
3) Stejně tak rozptyluje animace v hlavičce.
RockFire
Profil
Já bych tu animaci nechal, ale v pomalejšich intervalech a volnější přechod.
Kód nic moc, především odsazování pomocí několika <br> a nějaké nic neobsahující<div>y
david9
Profil
vzhledem k SEO optimalizaci je ta úvodní 3sec. stránka úplně na ... :) není na ní žádný text, jen obrázek. Pokud budete chtít v budoucnu tyto stránky na předních pozicích ve vyhledávačích na klíčová slova jako sauny, zahradní programy apod. tento jakejsi "úvod", který člověka spíše zmate, vám bude dělat celkem problém s dobrou optimalizací. Jinak stránky jako takové se mi nelíbí, hlavně teda, že mi jezdí jen 3/4 stránky při posouvání a hlavička zůstává stát. To jsem už dlouho nikde neviděl. Dále bych doporučil opravit pár nedostatků jako sitemap a chyby v HTML kódu, viz http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/2325119
Chamurappi
Profil
Reaguji na davida9:
Dále bych doporučil opravit pár nedostatků jako sitemap
Co by měl opravovat se sitemap? K čemu ji potřebuje?
Proč optimalizuješ odkázanou stránku na seo-servisu na jeho klíčová slova? Myslíš, že mu tím pomůžeš, když bude ve vyhledávačích k nalezení kromě jeho webu i tenhle parazit?
david9
Profil
ne opravit ale přidat sitemap :) je lepší pro roboty, při indexaci stránek. A koho co optimalizuju???? :))) to byl jen návrh, když bude chtít v budoucnu mít stránky na předních pozicích tak by měl tyto nedostatky opravit. A o jakým parazitu mluvíš, vůbec tu otázku nechápu :D
Chamurappi
Profil
Reaguji na davida9:
ne opravit ale přidat sitemap :) je lepší pro roboty
Houbeles.

A o jakým parazitu mluvíš, vůbec tu otázku nechápu :D
O seo-servisu. Viz 1, 2, 3.
Plaváček
Profil
david9
Chamurappi:

Řekl bych, že se odchylujete se od tématu tohoto vlákna.

mashmare:

Za sebe mohu říct, že Miloš shrnul problémy webu stručně a vyčerpávajícím způsobem. Já dodám, že objednávkový formulář je z uživatelského hlediska prakticky nepoužitelný a zcela jednoznačně nesplní účel, pro který byl vytvořen.
david9
Profil
O seo-servisu. Viz 1, 2, 3.
Aha :)))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0