Autor Zpráva
Aka
Profil *
Dobrý den,
Potřeboval byhc zhodnotit stránku http://favorit.own.cz ;) Neumím dobře dělat grafické návrhy stránek, takže proto je stránka taková jednoduchá a občejná.
Enyeus
Profil
Web se mi líbí, pár poznámek bych ale měl
1) Možná bych přidal nějaké odsazení nahoře a dole
2) Více bych zvýraznil hover efekt v menu
Aka
Profil *
Enyeus: Ok, díky za rady. Jdu to vylepšit.
Radek9
Profil
Mně se to také líbí. Jinak souhlasím s Enyeusem.
Kacko
Profil
Hover bych nechal tak, jak je a ztmavil pozadi aktivniho odkazu v menu;) Nastav aktivnimu barvu pozadi na #666, barvu pisma na #fff a ztucni ho.
Taky si zkus pohrat se sirkou leveho a praveho borderu u #stranka, nastav mu treba 5px a pohraj si s odstinama sede.
Aka
Profil *
Stránka už není nalepena na lištu a hover nastaven jak říkal Enyeus, ale zkusím to i tak jak to napsal zde Kacko. :)
Kacko
Profil
Pokud budes delat to me reseni, tak to nalep na listu a nastav border-top na cca 10px v barve tech postranich borderu.. nebo to nech nalepeny na listu tak jak to bylo..
Plaváček
Profil
Aka:

Že chybí obrázky Favorita na úvodní stránce bych asi překousnul. Střídmý design také nemusí být nutně chybou. Ale zkopírovat slovo od slova texty z Wikipedie se neodpouští. K čemu tedy má být tento web dobrý?
Aka
Profil *
Až web bude hotový bude tam i diskuzní fórum, tudiž uživatelé budou moct diskutovat a bavit s eo problémech atd.. ohledně svých favoritů.;)
Aka
Profil *
Jinak kačKacko takže tedy zvětšit border z 1px na třeba 5 ok?:) Radši se ptám, než abyhc to blbě udělal a tím pohrát si s odstíny šedé to bylo myšleno jako celkove se vsema co se na stránce nachází?:)
Kacko
Profil
Odeber ten margin a nastav border top, left, right u #stranka na nejakou hodnotu.. napr. 5px a jen u tehle okraju si pohraj s barvama.
Aka
Profil *
Border u stránky zvětšen z 1px na 5px + změněna barva borderu. :)
Kacko
Profil
No tak za to ze jsi uvedl zdroj na wiki, tak jeste zmen barvu pozadi u BODY na #555, u #stranka nastav barvu border left a right na #333, border-top na 7px solid #333 a border-bottom vyhod.
Aka
Profil *
Upraveno.
zatinka
Profil
V rubrice odkazy bych uvítala linky na stránky pojednávající o Favoritu nebo škodovkách obecně, nikoliv na všelijaké katalogy a seo-servisy.
Aka
Profil *
No potřebuji zpětné odkazy atd.. :) U některých katalogů to je povinné, ale můžu udělat to, že stránky o Favoritech budou nahoře v nějakém rámečku zvýrazněné a podtím vše ostatní.;)
Mistr
Profil
Aka:
Do zeleného titulku bych do pravého kraje umístil fotografii Favoritu (v poloze jako je na obrázku níže), aby se vzhled trochu oživil.
Aka
Profil *
Upraveno logo.
Mistr
Profil
Aka:
Výborně. Osobně bych ho ještě trochu odsadil, aby nebyl tak nalepen na hranách - viz červená kolečka na obrázku níže.
Mikey
Profil *
Ok, jakmile budu na druhém pc tak to upravím. :)
Kacko
Profil
uff tak kdyz uz obrazek, tak ho narovnej tak, aby to auto melo kola vodorovne s tim spodnim borderem, ve photoshopu si nastav barvu pozadi stejnou jako ma ta hlavicka, vrstvu s fotkou auta odbarvi a nastav ji, aby byla Multiply. Mohlo by to vypadat lip.
Mistr
Profil
Kacko:
kdyz uz obrazek, tak ho narovnej tak, aby to auto melo kola vodorovne s tim spodnim borderem
Tady musím jen upozornit, že podobu automobilu na obrázku jsem zavinil já svým předchozím příspěvkem [#17].

A k Tvé připomínce: Je to věc názorů. Já bych možná trochu dal níž "zadek" automobilu, aby to auto nejelo tak moc z kopce, ale úplně do roviny - myslím takto:

- bych jej nedával.
Kacko
Profil
Mistr:
jj ja vim, ze to byla tva pripominka.. prijde mi to dobry napad, ale chce to ho nejak zakomponovat logicky..
Myslel jsem to uplne stejne jako ty - dat zadek niz(kola vodorovne). Tim to imho bude vypadat, ze to auto bude vyjizdet zpoza..
Jinak k te tve fotce - takhle zprznit krasna kola favoritem:) Mam je na svym aute taky, ale v 17" provedeni:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0