Autor Zpráva
KoLi
Profil
Před 9 měsíci jsem dával ke kritice web mypsp.cz . Od té doby se toho na webu hodně změnilo.

Takže vás prosím, zkritizujte a ohodnoťte můj web.

MyPSP.cz

Děkuji
Beavis
Profil
KoLi:
Příjemný a líbivý design. Jen bych možná trochu zvětšil menu a písmo v něm.
KoLi
Profil
Beavis:
Popřemýšlím o tom. Dobrý postřeh, díky.
imploder
Profil
KoLi:
chyba: Kliknu v anketě na "nemám PSP" a dostanu se na prázdnou stránku s URL "http://www.mypsp.cz/ank/hlasuj.php?ank=2&id=3".
Kacko
Profil
Me se to celkove nelibi. Design oproti jinym vyplodum zde sice pekny, oproti ostatnimu svetu bych mu dal 3body z 10.
Obsahove toho take moc nenabizi, mas tam skoro vice google reklam, nez realneho obsahu.
Shulík
Profil
Mě ta oranžová tahá za oči.
Taurus
Profil
Kacko:
Tak nějak. Hlavní nadpis, reklama a pak teprv text. 3x fuj. Obsah splývá s balastem googlu. Nevyznám se v tom.
Filip M.
Profil *
ja bych udelal design ve stylu XMB menu PSPčka...to by kazdy majitel PSP zpozorněl a hned by ho to více zajímalo...Oranzová vůbec neni barva Sony ani Playstation, neni tu skoro poznat, o co se jedná. Nebo někam dát velký obrázek PSP...jinak se mi to moc líbí, jen k tem ISO CSO hrám bych vždy dal obrázek přebalu té hry, název nám mnohdy moc neřekne, kdyžto obrázek řekne více než tisíc slov :-P
KoLi
Profil
Filip M.:
Moc si neumím představit, jak by web vypadal, kdyby byl ve stylu XMB (asi nic moc). S tou barvou to je asi věc názoru. Ty víš co je barva PSP? Já mam třeba barvu pozadí (nebo měl jsem) oranžovou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0