Autor Zpráva
Dranel
Profil
Dnes jsem si řekl, že vytvořím profilové stránky jednotlivým členům našeho týmu. Začal jsem tak, že jsem si sepsal informace pěkně do tabulky, tak, jak to je na většině profilových stránek. Tedy něco jako:

Přezdívka: Dranel
Narozen: 3. 7. 1991
Bydliště: Staré Hrady
...


To se mi ovšem zdálo ošoupané a nudné. Překopal jsem to tedy do textu, ve kterém jsem zvýraznil dle mě důležité věci. A proto bych se zde chtěl zeptat, připadá vám ten text čtivý? Myslíte, že je více zajímavý než ona tabulková data? Zvýraznil jsem dle vás ta správná slova? Pokud ne, jaká mám ještě zvýraznit nebo která jsem naopak zvýraznil zbytečně? Dále pak má text správné prokládání? Co říkáte na orámování avataru a jeho odsazení od textu? Jak se stavíte k výběru fotek?

Poznámka: Prosím pouze o kritiku této jediné stránky, celý web sem dám zhodnotit až bude funkční ;-)
RockFire
Profil
Mnohem lepší, akorát zvýrazňuj tagem <strong> a né tagem <b>
Taurus
Profil
Dranel:
Dobré odsazení, rámečky i výška řádku. Stránka s profily není nudná, jednoduše kdo chce vědět víc, klikne na detail a uvidí tvůj profil. Čtivý i je (jen bych se zamyslel, ale to je individuální, jestli psát fakt tak spisovně, protože nepředpokládám, že takto i mluvíš - zvlášť v tomto typu webu, který čtou lidi tvého věku), tučnost ok.

Ohledně strongu vs. b - četl jsem na to dost názorů, ale i když používám sám strong, nikomu bych striktně nedoporučoval dělat to samé. Sice se často argumentuje, že b je jen tučné optické zvýraznění, kdežto strong označuje důležitost, ale selský rozum velí - když je něco najednou tučné, tak to má jednoduše upozornit (když upozorňuju, je to přece asi důležité). To samé dělá strong. Dero kdysi zmínil jako příklad tučnosti, která nemá zdůrazňovat, vektor v matematice, ale to je zatím jediný případ, který beru jako argument. A to je málo.
Railbot
Profil
Mnohem lepší, akorát zvýrazňuj tagem <strong> a né tagem <b>

Dranel
Zvýrazňuj čím chceš, je to jedno.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0