Autor Zpráva
marcellio.com
Profil *
caute tak vdaka tomuto webu som sa naucil tvorit web aj ked to nieje este dokonale nakolko som zacal sa ucit len pred mesiacom tak by som bol rad co poviete na tuto moju stranku na zaciatok :). www.marcellio.com

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou a interpunkcí.
Kacko
Profil
Psal se rok 97, bylo kratce po smrti Lady Di, nejlehci mobily vazili cca 300g a lide snily o 8mi rychlostnich vypalovackach..
Game hall na Invexu praskala ve svech, vzduch uvnitr se dal krajet, lide se dusili, mackali a hrnuli se k volantum, kde jen par vyvolenych hralo uzasne a prevratne NFS 2..
Lide davali 8tisic za jedny z prvnich 4MB 3Dfx Voodoo karet, aby si ty Needy mohly proklate dobre zahrat.. bastardi jedni..
A prave v teto kouzelne dobe jsem zplodil cosi, co vypadalo skoro nachlup stejne jako tvuj web.
Takze jedno velke plus za super retrostyle. Nic vic na to rict nejde..
Warezov
Profil *
Pokud bych ti mohl poradit tak se vyhni tabulkám a na g**gle si vyhledej Co je to CSS. Bez CSS to asi nejde.
marcellio.com
Profil *
Warezov:
Pokud bych ti mohl poradit tak se vyhni tabulkám a na g**gle si vyhledej Co je to CSS. Bez CSS to asi nejde.
cital som si o CSS ,lenze je to trosku zlozite nie velmi ale urcite do buducna na tom popracujem.Diky za nazory.
Shulík
Profil
Kacko:
Psal se rok 97, bylo kratce po smrti Lady Di, nejlehci mobily vazili cca 300g a lide snily o 8mi rychlostnich vypalovackach..
<no-offense>Já taky mluvila česka dobře. :)</no-offense>

Jinak web dost strašnej, ani se tomu nedá moc říct web. Uč se (CSS) a určitě to bude lepší. Ale takhle (pokud má web nějak vypadat - mně osobně ale třeba na webu zaujme spíš obsah než vzhled, pokud budeš dodávat dobrý obsah, vzhled lidem vadit nebude) to určitě nejde :)
Kacko
Profil
Shulík:
Ano v 'lide snily' ma byt mekke i.. coz by mohl omluvit cas vlozeni prispevku.. jinak chybu nevidim? Ze by diakritika?
Moderátor Chamurappi: Mobily vážili, 8mi (to jako „osmmi“?) a chybějící diakritika. Dál to neřeš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0