« 1 2
Autor Zpráva
Miloš
Pokud se to menu blbě udělá (a to jsem opravdu viděl), pak i položky menu mohou poskakovat nahoru/dolů.
Manny
Profil *
Miloš:
Dobrá, ustupuju:-) Takové věci se samozřejmě musí vyladit. Ale to je jen kapka v moři v problémech tohoto vlákna.
lola2
snažím se čili budu rad když na to opět mrknete
lola2
prosim o znovuposouzení webu
Manny
Profil *
lola2:
Nevidím žádné změny.
lola2
Moderátor Joker: Nově založené vlákno sloučeno se stávajícím

nové menu a pozadí líbí se nebo ne?
asgardsky.tym.cz
Joker
(část příspěvku odmazána, po sloučení vlákna s původním už je zbytečná)

Menu poněkud jednoduché a proč je dělané jako odstavce? Udělal bych ho jako ul-li
kajaman
nelíbí
Cup
Obsah a celá stránka se mi zdá zbytečně široká. Na to kolik tam máš textu bych to zúžil. Trošku si s tím vyhrát a nemuselo by to být špatné, je to docela odfláklé. A mohla by tam být nějaká patička, něco co tu stránku ukončuje a reklama až pod ní.
Nox
Nemůžu upřít vytrvalost :)

Myslím že je to lepší než když jsem to viděl naposled, přehlednější, konzistentnější, ale ještě to samozřejmě je dost co vylepšovat
Přidal bych padding, do obsahu a "spřátelené weby" rozdělil na dva řádky, ať není tak do krajů
Barevně by to mohlo být jednotnější...a případně přidat nějakou ne-modrou
lola2
mrknu ještě na to menu a na ty spřatelene veby a patičku
lola2
co na to říkáte ted? zatim není plně funkční ale zaačátek jede bez problémů
Manny
Profil *
Mnohem lepší. Je to sice šablona, ale tímhle směrem by se to mohlo ubírat. V horizontálním menu by stačil pouze hover pozadí, text může zůstat pořád černý. V levém menu zase pozadí při hoveru stejně široké. I když trochu mě obě menu matou. Nevím, co má jakou funkci. Nešlo by to nějak spojit a připadně dodělat nějaký krátký popisek alespoň pomocí title?
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: