Autor Zpráva
Dastin
Profil *
Ahoj, prosím o zhodnocení stránek Snack baru U Anděla. :-)

www.snackbar.xf.cz

A vůbec mě nešetřete... ;-)

Děkuji
Marek1
Profil *
Je to jednoduché ale chtělo by to něco udělat s hlavičkou :-)
Radek9
Profil
Nevím proč, ale vůbec se mi to nelíbí. Začal bych být tebou znovu.
KoLi
Profil
Dastin:
1) Z obsahu bych odstranil to černé logo. Na co tam je? Jednou už je v hlavičce... akorát to zabírá místo.
2) Koukni se na validátor.

Ke svému účelu slouží dostatečně, nicméně design se mi nezamlouvá.
Dastin
Profil *
Neuváženě jsem na validátor kouknul... Ještě to bude chtít upravit... :)

Design mě opravdu nejde... :( Spíše chybí nápady... Nicméně s porovnáním s jinou mou stránkou tam jistě pokrok je... :)
Dastin
Profil *
Alespoň už je validní... :)
KoLi
Profil
Dastin:
Design mě opravdu nejde... :( Spíše chybí nápady... Nicméně s porovnáním s jinou mou stránkou tam jistě pokrok je... :)
Nemyslím si, že něco nutně musíš strkat do designu. Podle mě je lepší jednoduchost, než nevhodná přeplácanost a nepřehlednost. Úplně nejlepší by bylo si nechat vytvořit design od profi grafika (samozřejmě za peníze).
Kacko
Profil
Nebudu si brat servirky, vestina toho co napisu bude celkem OT.
Ten bar je zabitej stejne jako ten design webu. Design je otresnej stejne jako jejich menu. Nevidim duvod proc bych k nim mel zajizdet pri ceste na Trutnov, kdyz mi nabizi Rumpsteak za 159,- coz je tak levne, ze to nemuze byt kvalitni, viz. ty vejce k tomu rumpsteaku. Nechapu co to je za kombinaci rumpsteak + vejce.. Krome reckeho salatu mi nenabizeji jedine lehce stravitelne jidlo. Vazne nechapu. Exterier naprosto otresny, interier o fous lepsi, podobajici se cimske restauraci. Sampanske na fotkach ve skelenici bez ledu, co to je za hospodu? 5. kategorie?
Exterier.. silenost.. ty sutry pred barakem, ten altan to je silenost.. mimochodem pred tou hospodou je zastavka autobusu? Tak krasna omitka, strecha.. v altanu lavice doplnene stylovyma plastovyma zidlema.. no proste nadhera.
Vicemene si ta hospoda ani lepsi design webu nezaslouzi. Ani si nezaslouzi web. Nikoho webem nepritahnou, meli by spis zacit premyslet na celym podnikem. Nejsem zase tak moc narocny zakaznik, ale ani za mak by me nedonutili tam odbocit, natoz se tam jet najist. Uff a ty pribory polozene primo na stole.. Radsi si dam jinde po ceste rumpsteak za 300,-, ktery bude treba na pepri a am. bramborama, v prijemnem prostredi, kde dodrzuji zakladni pravidla hygieny. Navic oteviraci doba je vazne naprosto idealni.. napr. na obedy.. nevim, kde bych tam zaparkoval autem.. atp.

Strkat penize do profi grafika je uplne zbytecne, protoze ten web jim nepritahne ani jednoho staleho zakaznika at uz by vypadal jakkoliv.

Tak a k webu:) Po designove strance je na horsi urovni, nez jejich menu. Kdyz grafiku neumis, tak se o ni nesnaz. Udelej to bez grafickych prvku. Bude to vypadat lip. Fotogalerie v novem okne.. podivej se na Thickbox. Idealne to cely prekopej.
don jebot
Profil
zasa som sa vratil do rokov 90tich ...
Dastin
Profil *
Nejsem majitelem hospody, pingloval jsem pár let a vím, že ten podnik je strašnej... :-) Na pivo a pár zelených ovšem, řekl bych, naprosto pohádkový... :-) (žiju v Praze, ty ceny jsou neuvěřitelný... - co si budeme namlouvat, na kvalitě se to zákonitě musí podepsat...).

Otvíračku docela chápu, hospoda je na vesnici a v dopoledních hodinách tam prostě nikdo není (většina lidí dojíždí za prací), na druhou stranu chápu víkendovou otvíračku a víkendové menu.

Mým úkolem bylo udělat stránky, nikdy se tím živit nebudu (i podle mě jsou zbytečné... :-( ). Hospoda by podle mého gusta vypadala úplně jinak... Ale cílem této diskuze bylo zhodnocení stránky a to se také stalo.

Btw: Tady by se Pohlreich vyřádil... Myslím, že by to nepřežil... :-D
shrek
Profil *
Kacko:
Kritika velmi dobra!!!!Asi neznáš služitou gastro....na slavnsotní tabuli se vždy příbory zakládají....je videt,ze se moooc v gastro. nepochuješ a možná trochu snob.az budes mit neco svyho a nejom penize od rodicu,tak prijd...
mafos
Profil
Kacko:
Tak by mě zajímalo, vlastníš restauraci, hotel nebo jiné stravovací zařízení? Či snad máš vystudovanou nějakou vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch, hotelnictví nebo něco podobného? Protože mě připadá, že o tom nemáš ani páru a moc se díváš na televizi :-D Jak si vůbec můžeš dovolit kritizovat něco čemu nerozumíš?
Nehledě na to, že tady jsme na stránkách o webu ne o kritice gastronomie :-D
Kacko
Profil
Ne, jsem jen zhyckanej prazak a asi i snob, co casto jezdi na vikendove projizdky autem s pritelkyni po okolnich statech(i do polska) a nemam problem se nekde zastavit nechat tam za dobre jidlo a prostredi celkem dost penez. A v tehle se urcite se nezastavim.
Rekl jsem svuj nazor, i kdyz gastro nerozumim. Jsem jen zhyckany konzument. Hospod jako tato jsou mraky, nevidim duvod si kvuli ni delat zajizdku.
Jinak k webu jsem se take vyjadril a televizi nevlastnim, jsem jejich odpurcem.

shrek:
Na vse co mam jsem si poctive vydelal. Chapu, ze se to tezko prijima.
mafos
Profil
Kacko:
Ok :-) Máš pravdu, ani já bych tam nezastavil. Já jen vždycky strašně rostu, když se někdo dívá na Ano šéfe a pak si připadá že všemu strašně rozumí :-) Toť vše. Proto taková reakce.
Jinak přeji šťastně najeté kilometry při cestách s přítelkyní :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0