Autor Zpráva
trunda
Profil
Ahoj všem, nedávno jsem sem dával ke kritice návrh blogu pro školní aplikaci, několi výtek (i z jiných fór) byla špatní čitelnost bílé na černé. Udělal jsem tedy návrh druhý.

Prosím o kritiku a porovnání obou návrhů, který je lepší?

Nový návrh: http://public.trunecek.net/FAV/PIA/src2/
Původní návrh: http://public.trunecek.net/FAV/PIA/src/
Nox
Profil
O dost lepší, ale chtělo by to trochu oživit, je to trochu mdlé
Dole bych už gradient nedával, nechal bych pozadí čistě jedním tmavým odstínem
Nadpisy a info pod nima není úplně zarovnané
Na nadpisy půjde kliknout? to "číst více" (mj. to nezní moc česky) je docela malé
trunda
Profil
Ano kliknout na to půjde, souhlas čti více je tak trochu paskvil, bude tam asi jen více nebo tak něco (je to jen text) ta mdlost IMHO vychází z toho, že tam nejsou žádné obrázky.

Dole gradient zruším a zarovnání opravím.
regy
Profil
Je to pěkné. Sice jednoduché ale působí to podle mě docela dobře. Jen bych nějak zapracoval na tom levém menu. Buď bych dal čáru vždy i nad začátek a nebo bych vždy tu spodní dal pryč (spíš o první). Pak bych Ten text v menu odsadil více, ale čáry bych nechal tam, kde jsou.

Prostě celkově si prohraj s tím menu. Ani to zarovnání doprava se mi nelíbí. Protože když jezdím po tom menu, tak vždycky jezdím po pravé straně a myš mi překrývá text.
kelvin
Profil
Někde je chyba. Při otevření to vypadá takto: http://obrazky.milichovsky.com/nechat/novak/novak-ok.jpg , ale když dám aktualizaci načtené stránky (F5), vypadá to takto: http://obrazky.milichovsky.com/nechat/novak/novak-f5.jpg .

Firefox 3.0.1. Tipuji, že se nějak nenačtou obrázky, kterými je překrývaný původní font, nebo tak něco, blíže to zkoumat nebudu. Špatně se to zobrazilo vlastně už při prvním načtení, teď už se mi to špatně načítá jen po té aktualizaci...

Editace: tak jsem aktualizoval na nejnovější Firefox a dělá to pořád. Ale to může být někde v cache, nevím ;).
Ofi
Profil
pěkné, zatím, zapracuj trochu na menu a pak se popovídáme dál :)
trunda
Profil
kelvin: Jo díky za info, neměl jsem to kde poznat, sice jsem testoval všude ale nikde se mi to nezobrazilo. Už jsem to opravil. Mělo by to být ok.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0