Autor Zpráva
Cipino
Profil
Udělal jsem mírný redesign svých stránek. Týká se jak menších vzhledových změn, tak hlavně strukturálních a kódových změn.

Docela by mě zajímalo, jak na Vás stránky jako celek působí. Budu velmi rád, pokud mě upozorníte na nějakou chybku, kterou jsem dosud neobjevil. Jakékoliv podněty, názory a přípomínky velmi vítám ..

http://www.cipino.wz.cz

S milým pozdravem Jaroslav Salivar aka Cipino
Dušanko
Profil
s designovej stranky sa mi to pači. V čom si to tvoril photoshop?
Dero
Profil
Tak to je nářez.

Abych řekl pravdu, vůbec mě nezajímá, co je pod kapotou (na to se kouknu, až se trošku uklidním). Tohle je prostě vynikající design. Opravdu - velice, ale velice se mi líbí grafické zpracování!

Takového grafika bych často potřeboval mít při ruce. :o)
kohout
Profil *
Vosap?
Tomik
Profil
Velmi pěkné, ikdyž zas až taková změna od minula neproběhla, ale to rozhodně nevadí.. jen dotázek: proč jsou klikatelné jen některé skiny (styly)??
Anonymní
Profil *
ta lilie vlevo je uplne viditelne rozpixelovana, coz me prastilo do oci jako prvni a to dost nehezky.
napis "salivar desigh" nahore uprostred se zase trochu pozpiji, coz taky neni nejhezci
peta
Profil *
Cipino
Ty ses pip :) Ze ty tam mas aceskeye :) To nevis, ze kazdy prohlizec ma jakesi klavesove zkratky? Acesskeyami jsi mu je prave zablokoval nebo je ma nadrazenejsi a on ti zablokoval ty key, takze kod navic :)
whitwa
Profil
Chlape, musím říct že takto vypilované stránky se vidí je n málokdy a už při prvním pohledu říkají "tady nekdo nechal spoustu hodin práce" - a povedla se!
Určite první co bys chtel slyšet je názor na grafiku - mě osobně se líbí ten druhý styl s horama - přijde mi dobře melancholický. Ovšem tento je také vlemi zajímavý.
Ovšem vše má své chyby:
- docela velká datová náročnost
- v grafice je spousta detailů a textu, některé jsou tam na sílu - opravdu by bylo lepší některé vypustit
- podle pravidel ma mit kazdy obrazek nesouci nnejaky text svou textovou alternativu - pri bodu dva je to nemozne
- moc detailu mas i vsude jinde... je sice hezke ze mas sve stranky obsahle ale prece v jednoduchosti je sila!
- proc se chlubit vsemi temi znackami validit a splnenych pravidel? To se nedela? Proste je bud splnujes nebo ne.. k cemu ostatnim je to videt?
- vnorene podmenu v sidebaru mi tam nejak nesedi - zkus ho udelat od kraji ke kraji

Jinak moc pekna prace opravdu, na tvuj blog jsme se divla uz drive ale ted me zaujal jeste vice. Ovsem hodne slintam po zela novem vzhledu :)

ps.: kod by si zaslouzil komentare a lepsi strukturu ;)
flying gentleman
Profil
Jsou dny, kdy mi nepomůže, že umím napsat MYSLIVEC.

Medvídek Pú

:))
Tleskám, až tohle jednou zvládnu, budu moct v klidu umřít:)
Jenom mi zůstává rozum stát nad tím, že jsi na freehostingu:) Proč to nerozbalíš na nějakým placeným, ty stránky by si to zasloužily:)
Marty
Profil
Už když tu byly tyhle stránky k hodnocení posledně, tak jsem prakticky neměl žádné výhrady.
Snažil jsem se ale tentokrát najít nějaké drobnosti, tak snad ti to v práci pomůže.

- seznam článků se mi zdá zbytečně dlouhej
- ty lilie se k sobě nehodí, co se týče barvy a světlosti
- po kliknutí na jednu z položek menu se tam objeví takové obtečkování, myslím, že se to dá ošetřit js, aby tam nebylo, potom by to bylo určitě lepší
- u vyhledávání upřesni, které části se to týká (jen pro články blogu)

Jo a taky chválím, že máš speciální CSS pro tisk.
Devastator
Profil *
Celkom dobre stranky :) Klobuk dolu, si dobry grafik. Ale zasa nie su to nejake stranky, z ktorych by som nezaspal..
Cipino
Profil
Diky vsem za podnetne nazory za kritiku vseho druhu .. Takze se snazim trosku zareagovat na Vase podnety.

Dušanko:
Jo, z velke casti to je Photoshop..

Tomik:
Jelikoz doslo i ke zmene struktury a kodu, tak zatim nejsou upravene ostatni styly. Az doladim tenhle novy, doupravim ty ostatni.

Anonymní:
Nevim, mne se ta leva lilie co do kvality zda uplne v poradku ;) Jinak ten napis uz neni tak rozmazanej ..

peta:
Dik za upozorneni s temi accesskeys .. ja uz je chtel vyhodit davno, ale zapomnel jsem na to.

whitwa:
Datovy objem je daň za tu grafiku, ale snazim se to "smrsknout" na co nejmensi prijatelnou hodnotu :) S temi detaily mas pravdu, je toho tam mozna az moc, ale ja jsem v tomhle trosku "ujetej" :)) Co bys navrhoval odstranit? Jinak sidebar menu mam v planu jeste trosku pozmenit, zatim koukam jak. A ty dalsi styly urco casem budou ;)

flying gentleman:
Hosting a domena bude ..

Marty:
Mozna by nebylo na skodu u vypisu clanku udelat listovani, jeste nad tim popremyslim. Dik za upozorneni. Jinak ty lilie jsou jine, je to tak trosku ucel, aby nebyly "jednotvarne". U vyhledavani jsem dopsal, ze se tyka blogu :)
Jinak s tim rameckem kolem odkazu .. to dela, mam ten pocit mozilla .. ale obchazet to javascriptem mi pripada jako zabijet komara kladivem ;) Myslim, ze to nevadi ..

Jeste jednou dik a ocekavam pripadne dalsi podnety..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0