Autor Zpráva
Peta8
Profil *
Ahoj,

rád bych znal Váš názor na web http://www.matematika.name/.
Nejde mi ani tak o kód a grafiku (skoro žádná tam není), ale spíš o technické provedení a případně i srozumitelnost příkladů. Zda si skutečně oprávněně myslím, že umím vysvětlovat. :-)

Děkuji
H13
Profil
Peta8:
Nejde mi ani tak o kód a grafiku (skoro žádná tam není)
a zrovna právě ta grafika a jednoduchej kód se mi na stránce líbí :-)

co se týče technického provedení stránek tak jde o stránky s odkazy na dokumenty(pdf), takže v podstatě není co hodnotit. Pokud bude dokumentů hodně, chtělo by to přehlednej adresář s kategoriemi
Marek Prokop
Profil
Na tom webu se někde něco vysvětluje?
Peta8
Profil *
H13
Pokud se vyjádříte i ke grafice a kódu, samozřejmě proti nebudu, ale pokud je grafika hodně minimalistická, dostanu tady většinou kapy, že na grafice není co hodnotit. Na kódu pak není co pokazit, i když pár nedostatků z lenosti tam mám.

Marek Prokop
Na webu přímo ne, ale v PDF dokumentech, aby si případní/případné zájemci/zájemkyně mohli/mohly danou problematiku hned stáhnout. Vím, že by bylo lepší dát odkaz na soubor ke stažení pod daný článek na webu, ale i když v LaTeXu trochu psát umím, tak ve Wordu mi to jde lépe.

Co se týká zrakově postižených, asi to moc košér nebude.
Marek Prokop
Profil
[#4] Dobře udělané PDF přečtou zrakově postižení bez problémů, ale za web to opravdu považovat nejde. Proto mne trochu překvapilo, že chcete názor na obsah webu, který žádný obsah nemá :-)

Matematické rovnice už docela hezky umějí Google Docs. Podívejte se, jak to dělají, třeba by to šlo nějak využít. Ostatně každý dokument v Google Docs má i HTML výstupu, který by asi stačilo zkopírovat.
Peta8
Profil
Trochu jsem redesignoval. Jak se Vám web zamlouvá nyní, prosím?
Děkuji.

Matematika.name
fakeit
Profil *
To co máš v kategorii "Vysoké školy" jsme dělali už na střední ;)
Peta8
Profil
fakeit
Ano, je to ještě učivo pro střední školy, ale ne na každé škole se stihne. A na hodně vysokých školách se to probírá v prvním ročníku.
Na "opravdovou" vysokoškolskou matematiku se dvakrát necítím, neumím ji tolik, abych ji mohl polopaticky vysvětlovat, ale třeba to časem zkusím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0