Autor Zpráva
Šrajla
Profil
Prosim o názor na http://www.matematikomat.wz.cz/
Děkuji.
Taurus
Profil
Tož já nevím: design se skládá z pár obdélníků a spodek je nedodělaný.

Ohledně služby: nevím, jestli bych spolíhal na cizí osobu nebo kdybych potřeboval něco rychle. Těžko určovat cenu. Stačí jen např. zapeklitý trojný integrál pro výpočet objemu průniku paraboloidu s kuželosečkou, kde zrpvu nebude vidět důležitost volby typu souřadnic a dlouhé minuty zbytečně naskakují... Takže budu čekat třeba den než zjistím, že cena je velká...
MCKAY
Profil
Nejsem žádný velký webdesigner, ale myslím, že každý pozná, že tenhle design je tak trochu ze slabšího soudku. Možná to je přehledné, ale přijde mi to tak trochu moc jednoduché, takovéhle stránky se dělali dříve. Doporučil bych to trošku poladit a dát tomu trochu více moderní vzhled. Toť můj názor :-)
Timy
Profil
Je to hrozné, chybí především info o lidech, kteří to budou počítat. Nesvěřil bych příklady panu anonymnímu, chtělo by to nějakého toho Ph.D. v zádech :-) nebo alespoň pár lidí z matematiky, ať vím, že ten, kdo to bude počítat, tomu rozumí. Dále reprezentativnější doménu, myslím, že za dva vypočítané příklady máte zaplacenou jak doménu, tak nějaký levný, ale dostačující hosting. Chybí tam jakékoliv reference, určitě už jste někomu něco počítali nebo když tak něco vypočítejte jen tak, vylatexujte a hoďte to tam. Chybí informace o tom, jakou metodou se to bude platit, taky jestli předem nebo po výpočtu.

Až (jestli) to bude vypadat nějak rozumně a na úrovni, tak mi prosím napiš, po něčem podobném jsme se u nás sháněli. Nemáme kam odkazovat lidi, kteří spěchají s příklady a jsou ochotni platit :-).
Mistr
Profil
Šrajla:
Navíc ještě doplň klikací logo a nějakou patičku. Kontaktní adresu - matematikomat@seznam.cz - bych dále ještě vypíchnul na viditelném místě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0