Autor Zpráva
satekkovalevka
Profil
Dobrý. Napadlo mě udělat stránku ale pouze na jedné stránce. Dělám stránku o tapetách a napadlo mě zda existuje nějaký způsob jak bych mohl třídit tapety na této stránce. mám totiž své tapety ale nedávno jsem se domluvil s jinou stránkou že budu přidávat jejich tapety které vyrobím. chtěl bych udělat do stránek nějaké odkazy které by na te jedné mé stránce po kliknutí zobrazily pouze ty tapety daného tématu či stránky. jde to nějak udělat?..
Radek9
Profil
satekkovalevka:
Nazývá se to kategorie a je to skoro ve všech redakčních systémech. Určitě nějaký vhodný najdeš.

Dobrý.
Co?

Napadlo mě udělat stránku ale pouze na jedné stránce.
Udělat stránku na jedné stránce?

Dělám stránku o tapetách a napadlo mě zda existuje nějaký způsob jak bych mohl třídit tapety na této stránce.
Tebe toho napadá... Ale ano, takový způsob existuje.

že budu přidávat jejich tapety které vyrobím
Jejich tapety snad vyrábí oni, ne?
satekkovalevka
Profil
"Dobrý" .. myšleno zkráceně Dobrý den. Omlouvám se za zkracování textu, jen mám teď ruku v sádře tak se snažím psát co nejméně. Stránku co mám rozděluji do tří html souborů jako tapety.html / info.html / recenze.html atd.. chtěl jsem jeden html soubor kde by odkaz rozdělil obsah na dané téma. Jejich fotografie z koncertů atd budu upravovat do tapet já ... ale práva na obsah tapety jim zůstává. Pokoušel jsem se zprovoznit jeden redakční systém ale nepodařilo se mi ho rozchodit.
Imrahil
Profil
moc nechápu co vlastně pan satekkovalevka chce.
satekkovalevka
Profil
chtěl bych jeden html soubor index.html jakožto hlavní stránka kde se mi načtou všechny tapety (miniatury tapet ). Nejsem v tvorbě stránek moc pokročilý ale rád bych, třeba přes css nebo jiným způsobem udělat to že se mi na mé stránce zobrazí pouze tapety které jsou pod slovem koncerty kupříkladu. ale jiný má zájem zase třeba o hry tak klikne na slovo hry co bude nad tapetama a zobrazí se pouze hry. Mě napadá to rozdělit jen do nového souboru jako hry.html ... ale spíš bych měl jeden html soubor a ne několik.
Kacko
Profil
satekkovalevka:
Nejjednodussi bude mit jich nekolik.
satekkovalevka
Profil
Dobře :) děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0