Autor Zpráva
joeedit
Profil
Caute, muzu poprosit o celkove posouzeni webu? Vzhled, funkcnost...atd...proste me zajimaji vase nazory, budu rad za jakoukoliv objektivni kritiku i tu negativni! predem diky!

http://umatta.ic.cz/
breeta
Profil *
1. v menu bych použil text ne obrázek
2. nazév pizz bych nedělal kurzívou
3. v kódu používáš H4 ale H1 na nadpis ne
4. nejde ti odkaz na ubytovani
5. odkaz Portál Napajedla u title nejde čeština
6. proč je to na neplacených stránkách to si tak drahý že už nemá na hosting a doménu :-)
7. rád bych se podíval na větší fotku jak to tam vypadá ...

Jinak grafika je v poho na první pohled jde poznad o co jde, díval jsem se na to přes OPERU
joeedit
Profil
[#2] breeta Diky, tak nejak si predstavuju objektivni nazor na web! Diky za upozorneni na nedostatky!
Sirius
Profil
joeedit:
jakoukoliv objektivni kritiku i tu negativni
Negativní kritika nemůže být objektivní?

- Klikl jsem na odkaz, sjel jsem myší dolu a najednou se na stránce něco hýblo, až jsem nadskočil. Po reloadu jsem zjistil, že šlo o "Víkendovou akci". To ne, nelekat uživatele, to se nedělá. Navíc se tím posune text až za obrázky na levé straně, což vypadá divně.
- Ty vlajky vlevo nahoře mají nějakou funkci? Mimochodem, opravdu potřebujete web v italštině?
- Na úvodní stránce mi vadí ty fotky vlevo, už tak dost úzký layout ještě zužují, špatně se mi to čte.
- Písmo je mrňavé
- Nápis Denní menu není moc čitelný, rozhodně daleko míň než cena.
- "Dne 20.11" - Když jde o denní menu, tak předpokládám, že aktuální. Když tam bude starší datum, budí to nedůvěru. Když si budu objednávat telefonem, tak se můžu optat, případně mi to může být rovnou řečeno. Když se přijdu najíst, tak při nejhorším zjistím, že na webu máte starou informaci a asi si dám něco jiného. Jestli to tam mít chcete, tak alespoň tečku za měsícem.
- Moc se mi nelíbí ta zelená v kombinaci s červenou.
- Na stránce denní menu jsou ty informace na konci stránky docela nepřehledné. Možná by pomohl seznam, nebo větší řádkování. Ta ikonka pro editaci se mi tam vůbec nelíbí. Je výrazná a je umístěna hned za textem, tudíž v části pro uživatele. Přesunul bych ji do patičky.
- Kód jsem moc nestudoval, je nepřehlednej.
- Pobavily mě ty ceny na Jídelním lístku. Hned jsem ho musel celej rychle projet, jenom abych zjistil kolik rozdílných čísel najdu. :)
- Líbí se mi ta mapka v kontaktech.
- Až na zmíněné se mi stránky líbí, vzhled je zajímavej. Pro vás je plus, že jsem dostal při prohlížení webu strašnou chuť na cokoliv z toho co restaurace nabízí. :)

Edit: Ještě něco. Bylo by dobré uvést nějaké bližší informace o rozvozu jídel. Jako například kam až jste ochotni jídlo dovést, za jak dlouho a co to bude stát.
joeedit
Profil
[#4] Sirius Taky dekuju, preposilam webmajstrovi na zhodnoceni a majiteli restaurace vyridim, jak te jidelak "kladne oslovil" :-)
Ofi
Profil
hodil by se nějaký preload na hlavní menu, najel jsem na tu druhou položku a ta se rozbalila bez pozadí a to mě fakt dost rozhodilo, pozadí se tam donačetlo za poměrně nepříjemnou dobu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0