Autor Zpráva
Juro
Profil *
www.1reviewsites.com

Napíšte prosím názory, návrhy, čo mam zlepšiť atď... Vašu stránku v Angličtine zaregistrujem zadarmo napíšte email na contact@1reviewsites.com : Názov stranky, url:// , keywordy 5 max. , popis - 250 znakov, vaš email, heslo: jakpsatweb.
Plaváček
Juro:

Asi přesně nechápu, o co ti jde, ale tvůj web vypadá takhle: http://klient.plavacek.net/screen.jpg

Zkus třeba pro začátek zařídit, aby člověk, který tvé stránky navštíví, je také byl schopen přečíst.
unlucky
zaregistruješ kam?
Juro
Profil *
Môžete si vašu www stránku písanú v anglickom jazyku zaregistrovať do kategórii automoto, travel, computer and internet ... zadarmo p.s. uvedte prosím aj kategóriu. Rád úvítam aj Vaše pripomienky k designu atď.
panther
Juro:
Môžete si vašu www stránku písanú v anglickom jazyku zaregistrovať do kategórii
k čemu mi to pomůže?

Rád úvítam aj Vaše pripomienky k designu
myslím, že Plaváček se již vyjádřil.
Plaváček
Juro:

Moje připomínka ti nestačí? Z mého pohledu je web absolutně nepoužitelný a to jsem navíc vůbec nechopil jeho účel. Možná bys nám ho mohl objasnit.
Juro
Profil *
Táto stránka plní svoj účel. Bude mať - návštevnosť, pokiaľ máte záujem si zaregistrovať Váš web písaný v angličtine nech sa páči.
panther
Juro:
Táto stránka plní svoj účel.
a ten je jaký?

Bude mať - návštevnosť
kde bereš tu jistotu? Já bych na takový web nešel ani omylem.

pokiaľ máte záujem si zaregistrovať Váš web
znovu se ptám: k čemu mi to bude dobré? Co mi registrace přinese?
unlucky
Juro, nezlobte se na mě, ale takových katalogů jsou mraky a navíc ani při prvním vstupu jsem nezjistil, že je to katalog. Jsem si dokonce myslel, že tam jsou inzerce...

jinak grafika hrozná :P

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: