Autor Zpráva
paja22
Profil
Na začátek ještě jednou adresu http://www.vseruby.webz.cz a teď jen poznámka co se tíče galerie vim fotky jsou velké ale mam v plánu je zmenšit...
Taurus
Profil
Podívej se, než začneš odznovu, na nějaké stránky měst. První co chci vidět na úvodní stránce je v hlavičce pěkný obrázek a v textu se dočíst základní údaje. Nezajímá mě výpis typu "přidány dvě fotky, dokončena galerie, ...". Je hezké, že jsi tam dal počitadlo návštěv, ale co třeba obsah? Pokud chceš hodnotit, musí být co. V galerii je animovaný gif kostrbatý, menu máš dvojjazyčné, lepší bude jen čeština.
kelvin
Profil
Přemýšlím, co ti ta vesnice provedla. Má pěkné webové stránky http://www.obec-vseruby.cz/ (převzal jsi z nich některé fotky). V létě jsem to tam trochu prolézal a je to i pěkná vesnice. Tohle si vážně nezaslouží.
don jebot
Profil
Kelvin presne tak Toto si vážne nezaslúži.
paja22
Profil
Taurus:
Tak co se týče toho gifu vytvořil sem si vlastní takže opraveno a to menu také o ostatní se ještě pokusím...
A k tomu obrázku mam to v plánu ovšem nejsem grafik že...

kelvin:
Ano převzal jsem fotky kde je sníh protože jsem ještě neměl příležitost takhle vyfotit ale až je budu mít tak je vyměním... Jo je pěkná bydlím tam....
paja22
Profil
Tak sem to předělal co řikáte teď ?
Vím logo nic moc ale na tom pracuju...
paja22
Profil
Hodně jsem to upravil nezhodnotili by jste to znova ?
kelvin
Profil
Čtyři stránky, z toho Úvod a Propagace prakticky bez obsahu, na stránce Info pár řádků v tabulce vykopírovaných z Wikipedie + špatně zakreslená poloha na mapce (obec leží jižněji). Na stránce Galerie fotky z http://www.obec-vseruby.cz, několikrát to samé, některé jsou ještě otočené o 90°, jak je foťák stvořil.

Grafika žádná. Co mám hodnotit?
KGW
Profil
Obrázky co mají 2M? To nemyslíš vážně.
david80
Profil
Já hlavně nevím, k čemu bude dobré, že ta obec bude mít dvoje stránky? Jedny oficiální a druhé možná podobné neoficiální?
Pochopil bych, kdyby byly jedny oficiální a druhé neoficiální pro mládež, kde by byly akce, fotky z akcí, z hospody, články od rádoby novinářů atd. Měli jsme něco podobného a měli jsme docela úspěch a návštěvnost, dal bych sem ukázku, ale stránky už nefungují, protože se o ně neměl kdo starat.
paja22
Profil
KGW:
omylem sem tam nahrál ty větší opraveno

kelvin:
ta mapka je orientačně navíc je tam odkaz na mapy takže myslím že v tom bych problem neviděl a fotky otočím a vyměním někde je mam nafocené

david80:
tak tyhle sem si udělal hlavně kvůli fotkám takže informací je tam opravdu minimum

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0