Autor Zpráva
BIONDO
Profil *
Zdravim, asi před půl rokem jsem tady dával odkaz na svuj první web Tady. Brutal. Když na to teď kouknu je to ostuda celýho internetu. Čas ale plyne a zkušenosti přibývají. Prosím nyní o zhodnocení dvou projektů. Jedná se mi pouze o vzhled. Kódování neřešim. První nebudu kódovat vůbec, druhej snad taky ne...

jízdy na koních

CZECHWEB - článek
CZECHWEB - tabulky

Díííks
ninja
Profil
Oba návrhy mi přijdou dobré. U jízdy na koních bych zkusil použít jiný, více westernový font.
shadow33
Profil *
Ad Czechweb: standard grafika, příjemná, pro daný účel vyhovuje. Mě se moc líbí to logo (tvoje dílo?) - jsem ulítlej na jednoduchý věci, třebas lucky strike, to je wono.
Ad ranč u zelený sedmy: S fontem souhlas. Pozadí obsahu by v kontextu s celkovou grafikou mohlo být třebas ffe4b5, bílá je sice bílá, ale...
Zechy
Profil
BIONDO:
Něco se jménem Czechweb provozuji já :).
BIONDO
Profil *
Díks za typy. Ten font tam asi říznu. Taky mi to příde divný. Logo je meine. Lucky Strike rules. Výbornej nápad s barvou pozadí, opticky se to slije. Dík za tenhle typ!!
BIONDO
Profil *
[#4] Zechy

Czechweb je produkt General Registry, není to můj nápad já dělám jenom grafiku. Jaká je adresa tvojeho czechwebu?
Zechy
Profil
BIONDO:
http://czech-web.ic.cz ale za nějákou dobu se to přesune pod něco jiného, teda až dodělám web :).
BIONDO
Profil *
Zechy:
No máš před sebou ještě dlouhou cestu... Ale jdeš na to chytře, rozjížděním free webů získáš zkušenosti a reference. Tak držim palce
Zechy
Profil
BIONDO:
Díky :)
Plaváček
Profil
BIONDO:

Jízda na koních je zajímavý nápad. Mám rád kreslené weby. Ale nevím přesně, co od nás chceš slyšet. Samotný grafický návrh je vždycky jenom surové dílo a bez solidní práce kodéra může zhynout na úbytě. Mimochodem - všechny ty postavičky a detaily jsi kreslil osobně, nebo je někde našel a poskládal? Ptám se proto, že jestli jsi fakt dobrý kreslíř, měl bych pro tebe možná práci.
Kacko
Profil
BIONDO:
Jizda na konich - na zdejsi pomery 10 bodu z deseti:) Jinak 6/10 - prijde mi to hodne nedotazene.

Czechweb - zde se neda moc experimentovat 8/10.
BIONDO
Profil *
Plaváček:
Jo šlo mi o zhodnocení layoutu. Nakódování problém neni, dělají to profi firmy

ok ok práce se šikne vždycky. Samo že jsem to kreslil růčo. Ještě jsem k tomu nadělal dalších deset kreseb pro vkládání do sáhodlouhých textů. Mrkni na moje portfolko.
BIONDO
Profil *
Kacko:
Co ti přijde nedotažené? A za co 2body dolů z czechwebu?
BIONDO
Profil *
Kacko:
Guarda, potřebuju nezávislý oko, ale konkrétní. Jestli děláš design musíš vědět, že když koukáš na návrhy tři hodiny, sleje se ti to a nemyslí. Máš to moc okoukaný. Proto chci co nejvíc různorodých názorů. Minimálně je to tip, jak rozšířit své úhly pohledu. Každý se dívá trošku jinak každého zaujme něco trochu jiného. Web je o detailu. Allora?
Kacko
Profil
BIONDO:
CZECHWEB:
- hlavni menu na me pusobi stejne vyrazne jako odkazy "zmenit heslo", "sprava uctu".. ktere by mely pusobit, jako mene dulezite(oproti hlavnimu menu)
- pokud ctu text, tak mou pozornost od cteni odtahuji tmave zelene boxy v pravo(clanky, reklama)

Ale i kdyz s tim neco udelas, tak nedam vic jak 9/10, protoze to je klasicka koncepce, nic prevratneho co by me uchvatilo a na zaklade ceho bych si zapaatoval napr. jmeno autora.

Jizdy na konich:
- ani nevim kde zacit.. prijde mi to proste celkove nemastne neslane, nema to zadnou koncepci.. chybi tomu prave ten detail, o kterem mluvis.. pritom zde se muzes celkem vyřádit.. ale ja jsem proste narocny
BIONDO
Profil *
Kacko:
Czechweb - 9/10 beru
Jizdy na koích - Původně měla mít hlavička swf object alternativu - letící hejno ptáků ze saloonu vyleze opilec, projede poštovní kurýr atd, ale za ty prachy co jsem dostal za návrh už jsem na tom nemohl víc makat. I tak je to víc než zadavatel mohl očekávat.

Kůži na trh! Pošli link na svoje práce. Chci vidět něco s čim jsi spokojený
Kacko
Profil
BIONDO:
Stejne mas v te hlavicce na tech jizdach spatne stiny, takze by ti to u me nepomohlo:)

Sve portfolio jsem mel na webu jen chvili, tusim nekdy v roce 2005 pod adresou leyka.net - o tu jsem zahy prisel. Delal jsem tehdy(cca rok 2004) design napr. pro a-prislusenstvi.cz, ktere jak koukam uz moc nefunguje(a take mi nekdo upravil puvodni logo) a kteremu bych dal 7/10. Od roku 2005 jsem diky podnikani na tvorbu webdesignu nemel cas, ale stale odvetvi sleduji. 9/10 by tvuj czechweb mel jen proto, ze na techto typech webu neni moc co vymyslet.

Jsem ale odchovany projektem jsem.cz, ktery uz tu asi moc lidi nepamatuje(je-li tu vubec nekdo takovy), na kterem se podileli top grafici CR, takze jsem proste narocny.
Libi se mi prace studia drawetc, nebo take prace Vaclava Vancury. Martin Balhar si take zaslouzi uznani.. takovych lidi je v CR vic. Take se mi libi tve karikatury.
BIONDO
Profil
Kacko:
COOL! Tybrďo. Ohromně mě to nadchlo. Hned mam zas daleko větší chuť do práce. Maximálně inspirativní věcičky. Budu si to pamatovat. Díííks
Kacko
Profil
BIONDO:
Chce to sledovat aktualni design. Tak doufam, ze priste to bude za 10/10 :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0