Autor Zpráva
pavuk
Profil *
Rád bych požádal zasvěcené o konstruktivní kritiku, mám na mysli především kód stránek, obsah je v tomto případě myslím až na druhý koleji, zajímá mě co je možný dělat líp a účiněji, čeho se vyvarovat, co zlepšit, jaký jsou moje chyby. Děkuju předem, každá rada nad zlato
pavuk
Profil *
Jsem nesmírně potěšenej, od publikace mýho dotazu navštívilo moje stránky 36 lidí z diskuze a nevznesli ani jednu jedinou kritickou připomínku! To znamená že je to 1) buď tak odpudilo že už s těma stránkama nechtějí mít nic společnýho a nebo 2) že jsem nesmírně nadanej, nemám tam žádný chyby a nesmysly a v kódu žádný vylomeniny a jako webkodér jsem se narodil, jenom jsem o tom 40 let nevěděl... Teď jak je to doopravdy... :)
tiso
Profil
1)
pavuk
Profil *
Díky
Sirius
Profil
pavuk:
No na stránkách jsem byl taky hned v den zveřejnění a nereagoval jsem. Teda reagoval, v anketě. Akorát už nevím, jakou z prvních tří možností jsem zvolil. :)

Zaujala mě fotka vlevo pod menu a docela obsah.
Kód je docela přehlednej (pro mě je úplně přehlednej jenom ten můj :)). Je tam pár divů, br navíc a místy se text volně povaluje.

Naopak je tu pár věcí který mi vadí.
Přinejmenším bych to zarovnal na střed, pro lidi se širokym monitorem (no ono obecně, ale u nich je to znát víc), to není moc příjemné.
Nelíbí se mi ten text nahoře. Je umístěnej naprosto mimo web a jinym (a hnusnym) fontem.
Ta tmavě šedivá vyvolává vzpomínky na Win98.
Favicona nesedí k webu.
Když odstraníš tyhle nedostatky tak to bude mnohem lepší. Ale pořád je to jenom můj názor.

Naprosto bokem se zmíním o ikonkách v Různý odkazy.
Toplist - Já nevím jak tobě, ale já tuhle ikonku nemám rád, je ošklivá. Nechceš si tam dát takovouhle?
K validitě gratuluju. Nicméně většina uživatelů asi ani neví co to je zač. Hlavně, že to funguje a dobře vypadá.
IC hosting - Gesto je to pěkný, ale nestačí reklamní lišta nahoře?
SEO Servis - O tom se rozepisovat ani nebudu. Prohledej tady diskusi a něco si o tom přečti, je tady toho spousta.

Jestli si tohle vytvořil po dvou dnech, tak to respekt. :) Držím palce. ;)
pavuk
Profil *
Děkuju Sirie (nebo raději Siriusi)? Jsem jantar, vůbec mi nedošlo ža na monitoru s větším rozlišením než mám já nebude web uprostřed, ale podle position: absolute. Ale mělo mi to dojít, taková minela.
Hlavičku jsem chtěl tím způsobem odlišit, ale i tak nejsi první kdo mluví o "pěsti na oko".
S těma odkazama budeš mít taky pravdu, vyházím to, vlastně tam byl původně jen Toplist abych věděl kolik je tam návštěv, ale byl tam chudák tak osamocenej, že jsem mu chtěl pomoct společností. Moje chyba.
Zkrátka design nic moc, chápu.
Favicon, volně se povalující text, br a divy... Br, to jsou divy... Vždycky je co zlepšovat, nic tak nepomůže jako jinej pohled. Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0