Autor Zpráva
otapavel2
Profil
Zdravím , chtěl bych poprosit o zhodnocení webovek na kterých pracuju. Půjde o jednoduchý web s pár informacema. Webové stránky jsou pro jednu nezávislou finanční poradkyni. Výslovně žádala aby web nepůsobil konzervativně, chladně, příliš formálně (klasický corporate look). Díky (p.s. zatím jde jen o grafický návrh)


www.htkonzultace.cz/new/ukaz.html


ještě druhá barevně odlišná verze

www.htkonzultace.cz/new/new/ukazD.html
ninja
Profil
Upravte zarovnání blůku, hrozně to plave. Web mi chladný přijde hodně. Nejvíce mi vadí to, že paní Tůmová mluví rameny a ne pusou...
otapavel2
Profil
ninja:
rameny a ne pusou
jj už sem to opravil, pořád přemýšlím jestli to tam vůbec nechat..
Ofi
Profil
dizajn nené špatný ale nehodí se moc k tématu... osobně bych to koncipoval do obchodní modře a ty nálepky taky nejsou zrovna "košer"... dobrý nápad jo ale fakt ne k tomuhle tému..
Camo
Profil
otapavel2:
Ten prvý sa mi moc nepáči a ten drudý:
Logo by hádam aj mohlo ostať, aj menu, ale tie bubliny rozhodne nie. Je to dobrý nápad, ale nie k tejto téme, ako napísal Ofi.
No a treba tomu dať iné farby. Zladené by boli dobre, ale zase sa to nehodí k financiám resp. je tam tej zelenej priveľa.
Axamith
Profil
Finanční poradce by měl vystupovat jako vážená osoba a podle toho bych očekával i vzhled jeho webu. Tohle mi připadá velmi školácké. Tu fotku s bublinou v každém případě odstraň, je to příšerný nápad. Možná vhodné pro web omladiny, ale sem se to absolutně nehodí.
shaggy
Profil
otapavel2
Keby som si hľadal finančného poradcu, tak by som mal záujem o niekoho, kto má skúsenosti a kto je v tom dobrý. To, či je niekto vo svojom odbore dobrý, zistím aj podľa toho, ako sa mu darí (či dobre zarába atď.). Keby som prišiel na ten web, ktorý tu prezentuješ, tak by som si od tej pani nenechal poradiť, pretože pôsobí dojmom, že za svoje posledné peniaze zaplatila grafika stránky (a tu býva priama úmera medzi vynaloženými financiami a kvalitou grafiky).
Dizajn mi príde veľmi detinský a amatérsky, niektoré prvky sú vyslovene odporné (bubliny, tabuľa s textom pod logom), niektoré sú zbytočné (tag cloud). Celkovo by ma tento web nepresvedčil, že si mám vybrať práve jej služby.
otapavel2
Profil
Vím, že se ten design moc nehodí k tomu tématu - finanční poradce, sám bych zvolil něco klasického, formálnějšího, ale požadavek klienta je požadavek klienta.. přála si tyto barvy a chtělo to mít nefomální, naprosto odlišné od klasických "corporate look webů" . Každopádně díky za reakce, určitě to beru v potaz...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0