Autor Zpráva
wikman
Profil *
www.webiq.czweb.org

návrh je photoshop...jediné, s čím bych chtěl nějak poradit, je ta po..... reklama od hostingu, ale s tím asi nic udělat nepůjde...Jinak díky všem za názory (v submenu je takový škaredý okraj, ale na tom ještě zapracuju)
Jimmy Hayek
Odkaz pro lenochy.

1) Vzhled by byl cool možná tak před 10 lety.
2) Text zarovnej doleva.
3) Celý web je zbytečně malý a nepřehledný.
4) Jinak reklamu jsi nejspíš nějakým způsobem zakryl, ale chci tě upozornit, že je to jasné porušení pravidel webzdarma.cz. Pokud nechceš reklamu, zaplať si vlastní hosting.
RockFire
Mě se to celkem líbí, ALE
1) Nadpisy řeš nadpisama (<hx>) a né tagem <strong>
2) U obsahu nějak nevidím, že se dá scrollovat.
3) Co to prázdné pole v levo dole? :-)
4) <h1 class="">?
5) Odsazení neřeš pomocí několika <br />, ale pomocí marginu či paddingu.
6) Do vysouvacího menu bych netahal obrázky.
Miloš
Když se nenačtou obrázky, je to totální černá díra. Nic. Černý text na černém pozadí.
wikman
Profil *
Jimmy Hayek:
proč mám text zarovnávat doleva?
wikman
Profil *
RockFire:
1) vyřešeno
2) asi nevyřeším, nznám způsob - nechtěl jsem scrollbary
3):-D njn - je tam schovaná reklama, za spodním obrázkem
4)vyřešeno (zapoměl jsem)
5)to bylo jen momentální řešení, ale nejsem si jistý jestli nebude problém s tou reklamou - teoreticky ji zkusím šoupnout do divu a nějak nastylovat.Nejlepší by bylo něco jako visibility:hidden, ale to asi nebude jen tak jednoduché :-D
6)souhlasím, taky se mi to nezamlouvá, jenže mě nějak nenapadlo to vyřešit jinak..jestli víš o něčem lepším tak dej vědět.

jinak dík..aspoň, že se ti to líbí..;-)
wikman
Profil *
Miloš:
8-O no jo ,vidíš..tak za tohle ti moc dík ani mě nenapdalo, že to nemusí načíst!
Ofi
souhlasím s Jimmy Hayek.
A zdůraznil bych co říkal RockFire. je to hodně matoucí bez viditelných scrollbarů...
a samozřejmě bych dodal, že nachápu proč je ten web tak prťavý.. určitě bych ho aspoň zdvojnásobil..
Sirius
- Že chybí scrollbar v obsahu by se dalo ještě rozdejchat, ale že nejde scrollovat stránka celá...
- Je to hrozně malé.
- Na úvodní stránce jsem si vůbec nevšiml, že ten text pokračuje někam do neznáma.
- Zarovnání doleva, větší šířka řádků? Takovejhle blok textu není moc příjemné číst.
- Proč je tam reklama od WZ dvakrát? Jednu umaž, tu druhou klidně vraž do divu a nastav padding a margin. Zkus si taky v administraci přehodit reklamu, aby se zobrazovala dole. (Nevím jak to máš s includováním.) Hlavně když bude vidět a bude tam kde má bejt.
- Vůbec je to koukám nějak divně udělané, ta reklama se na každé stránce zobrazuje jinde a taky to závisí na tom, kam jsem zrovna zascrolloval.
- Ta webkamera fakt funguje (bude fungovat)?
- Při otevření lightboxu se mi někdy celá stránka naprosto rozsype, jindy mi zmizí levé menu.
- Tolik divů a <br>rrr?
- Jinak sketche pěkný. :)

Edit: Vzhledem k obsahu předpokládám, že web už běží naostro. No titulek webu mi toho moc neřekne, dokonce lže.
RockFire
wikman:
ad 2) Buď udělej roztahovací se layout, což tu asi nepůjde a nebo musíš scrollbary. Já jsem to třeba objavil jen náhodou.
ad 3) Tak jí neschovávej. Minimálně je to neslušný a takový lidi se mi hnusý.
ad 5) viz. ad 3)
ad 6) Řešil bych to třeba <span>em. Protože grafická část nemá zasahovat do obsahové.

Mimochodem zajímavý titulek :-D
Jimmy Hayek
wikman:
proč mám text zarovnávat doleva?
Protože se pak lépe čte a v našich končinách je obvyklé psát zleva doprava => zarovnání v levo. Zarovnání na střed je vhodné spíš pro nadpis.

:-D njn - je tam schovaná reklama, za spodním obrázkem
nejlepší by bylo něco jako visibility:hidden, ale to asi nebude jen tak jednoduché
Chlape, ty si koleduješ o komplet smazání celého webu... :-)
Wik
Profil *
nuže dobrá tedy:

Ofi:
Scrollbar jsem tam teda nechal, i když dle mého názoru celý dojem jenom kazí.
Co se týče velikosti, tu měnit určitě nebudu - ne že by to bylo nějak obří, to určitě ne,předělat to ,taky není nijak složité, ale vyhovuje mi to tak...(asi divný,co?)

Sirius:
nevím co myslíš scrolováním stránky - já osobně jsem použil kolečko jako i v jiných případech a na problém jsem nenarazil - možná to bude tím, že stránka je stylovaná jako fixní, teda spíše vše kromě textu v obsahu.

Uvodní text - dá se toho všimnout . . stačí se kouknout - uřízlo to text! . . . ale uznávám jen tak si toho někdo nevšimne.

zarovnání - hotovo

řádkování - nějak jsem se k tomu nedostal

reklama - njn, to mi taky vrtá hlavou, ale bude to asi tím includováním, na WZ psali o PHP a tomhle problému (smazal jsem ji , je tam zas a fakticky na to nemám nervy)

webcam - njn, byl to jen takovej nápad, ale musel jsem reinstalovat, takže jsem se k tomu nevracel - a newím, jestli to radši nesmažu, páč upřímě newím jaký prog na dobrý stream..ten původní , kterej jsem na to používal , v podstatě jen posílal fotky z webky - podle mě nuda!

Lightbox - tak na to ti asi nic neřeknu - newím, čím to je...zkusím tam natáhnout nový CSS možná se to vyřeší

Div/br - njn začátky

Sketche -dík ;-)

RockFire:
ad)2 - viz výše
ad)3 - viz výše
ad)6 - njn ten <span> . . .tak o tom si toho budu muset ještě trochu počíst

titulek??? - jak jsem si to tady přečetl mohl jsem se potrhat smíchy . . . už tam je něco jinýho. . . bylo to jen info pro mě a netýkalo se to konečené fáze

Jimmy Hayek:
mno a co se týče toho smazání - už to snad nebude tak horký, no ne?;-)
Taurus
Wik:
Posuvník ti nějak divně funguje, zajíždí kolikrát kamsi pryč, navíc je kdesi bokem, což vypadá hrozně. Ta velikost webu není příjemná na prohlížení. Člověk nechce přemýšlet, nezajímá ho, že někde ho má něco napadnout, aby se dostal dál. Že je někde uřízlý text nebo že si má domyslet, že se roluje... to je na dlouhou kapitolu. V lightboxu máš ohryzané tlačítka (další/předchozí). A proč máš patičku anglicky?
Wik
Profil *
Taurus:
paticku nemám, ale asi máš namysli to "designed..." tak to je už v obrázku.
a upřímně s tím scrollem si newím rady..
Taurus
Od obrázku nemáš zdroj?
Wik
Profil *
Taurus:
Zdorj? Zdrojový kód? . . . promiň, ale asi jsem tě nepochopil...
Taurus
Ptal jsem se, proč máš "designed" anglicky, když jde o český web - předělal bych na češtinu, což by, když to není textově, šlo upravit v obrázku, pokud od něj máš zdroj. Taková věc se hodí, když chceš obrázky editovat, v případě chyby ho nemusíš kreslit znovu...
Wik
Profil *
Taurus:

no ono je to tak, zdroj obrázku jsem měl, jenže došlo k problémům s PC a já musel reinstalovat, takže už není, teda existuje verze bez "designed" a s "designed", ale bohužel už to není *.PSD ale png. Ne že by to vadilo, to ne , ale asi to měnit nebudu, myslím že to není nic tak strašného - zvlášť v téhle době, kdy už snad skoro každý anglicky něco rozumí, a pokud nerozumí, tak věřím, že počeštěná verze slova design=dizajn snad dojde i tupci.
Wik
Profil *
Jinak jsem se s tím vším trochu popral a vzniklo z toho toto http://webiq.czweb.org

- menu jsem zaměnil za flashové
- zvětšil jsem okno (ne moc)
- nastavil scroll stránce a použil scrollbar
-a to je asi tak vše co jsem s tím udělal

- napadlo mě, že ne každý by mohl mít Flplayer10. Tak jsem si řekl, že udělám normální menu , ale narazil jsem na problém. Newím proč , ale jakmile najedu na index, tak mi menu poskočí o nějaký kousek k levému okraji jde o dvě stránky u kterých to blbne, zkuste mi to nějak vysvětlit - http://pehapetest.wz.cz
Wik
Profil *
Tak to menu jsem dořešil, byla chyba v těch stránkách u kterých to blblo.
Zechy
Wik:
Jestli to máš opravdu ve flashi, chudáci ti co budou mí flash off :).

Jinak, vzhled se mi nezdá o nic jinej než ten předchozí krom velikosti a barev.
Wik
Profil *
Chvíli jsem tu nebyl, tak sry za zdržení...

Zechy: No,ale já neměl v plánu to nějak fatálně předělávat...
a pokud jde o ten flash, tak jsem poslal druhý odkaz.. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: