« 1 2 »
Autor Zpráva
ala
Profil
Co si o tom myslíte? Webequus
Cirdan
Profil *
No neviem ci je tos chvalne ale ten napis Webeguus je prekryty takou zelenou listou a ciastocne aj menu
hmmm.. zelene pismo na zelenom pozadi....
dalej ked som na home tak menu vybehne pomerne vysoko a zakryva ten napis Webeguus (btw to je nejake severske plemeno?? :-) )
No a v podstate mas menu v hlavicke.. takze by som s aho snazil spustit nizsie.... (pre operu)
Gecko browseri deto...
jo a este nieco... ked to mas vsetko take tmavsie preco je hlavicka tak nemozne kriklavo modra???
No a este nefunguju niektore odkazy.... asi tak...
Timy
Profil
odkazy jsou nečitelné (špatný kontrast s pozadím) a nejsou podtrhnuté (hlavně ten email na homepage, v tom seznamu na další stránce to zas až tak nevadí)
když zadám tuhle adresu http://web-equus.php5.cz/ tak se stránka zobrazí úplně jinak:-(
ala
Profil
1)Jakou zelenou lištou? Můžeš to blíž specifikavat?
2)Zelené písmo na zeleném pozadí-o žádném nevím, kde?
3)menu by nemělo nikam běhat, to vůbec nechápu
4)světle modré logo se mi líbí a mám pocit, že tam relativně sedí
5)Odkazy nefungují, protože zatím na nic neodkazují.
ala
Profil
Timy

odkazy jsou nečitelné (špatný kontrast s pozadím) a nejsou podtrhnuté
s nečitelností něco udělám, podtrhlé nejsou záměrně

když zadám tuhle adresu http://web-equus.php5.cz/ tak se stránka zobrazí úplně jinak:-(
Jde o starou verzi, kterou brzy vytlačím, zatím jde jen o testovací provoz
Cirdan
Profil *
http://web-equus.php5.cz/nabidka.htm vsetko je to ked sa klikne na odkaz Obecně
tzn.. na home nemas zelenu listu, pismo nieje zelene, ale aj tak tmave pismo na tmavom pozadi.... hmm to je ako obdivovat umelecke dielo v miestnosti bez okien a svetla....
asi tak...
ala
Profil
O liště nevím, barvy budu ještě měnit
Hanz
Profil
ala
1) Porušuješ podmínky hostingu PHP5 (nemáš nic v PHP).
2) Tmavě zelená tlačítka na žlutě podbarvené liště na světle modré se mi nezdá jako dobrá kombinace.
3) Nelíbí se mi, že to menu překrývá ten nápis. Celé bych ho dal níže a header až nad něj.
4) Ta barva headeru mi tam vůbec nepasuje.
Cirdan
Profil *
nj vzdyt sem to rikal... :-))
Hanz
Profil
Jo a teď mě ještě napadlo. Proč používáš koncovku HTM ?? To přece nic není (zase jeden výmysl Microsoftu). Ale to by zase tak nevadilo.
ala
Profil
Barvy(všechny) nejsou konečné, jde o to, aby to bylo správně poskládáno. Není to hotové. Budu používat normální koncovku html, ale přijde mi to vcelku jedno...
ala
Profil
Tak jsem to trošku upravila, tak co?
Petra z Votic
Profil *
For Hanz :
já myslím, že hosting PHP5 dokonce koncovku HTM vyžaduje.
For author :
docela mě vadí zvolené barvy pro tento web. Vzhledem k tomu, že se jedná o web o koních spíše by jsem očekával nějaké konzervativnější barevné pojetí - různé odstíny hnědé např.
Při zvětšení textu se rozpadne horní menu což je závažný prohřešek proti přístupnosti.
Na stránce obecně by jsem jednotlivé položky seznamu zarovnal doleva (takhle je to takové cik cak)
Odkazy disciplíny, mytologie atd. jsou nefunkční

Domnívám se, že web o koních je velice zajímavé téma, které zejmána po grafické stránce nabízí široké možnosti zpracování.
ala
Profil
1)Proč by měly být stránky o koních konzervativní?
2)Seznam do leva zarovnat můžu, nicméně mi to takhle přijde lepší
3)Nevím jak moc široké to má grafické možnosti, ale mě zajímá jestli jsou stránky validní a co je v nich obsahově
Boy
Profil
ala

Tak se mě zdá, že moc nechceš přijímat kritiku.... jestli si myslíš, že je tvůj web v pořádku, tak ho sem ani nemusíš dávat ne? Aspoň by ses nemusel(a) namáhat s obhajováním.... svůj názor raději nechám stranou, protože se mi po grafické stránce vůbec nelíbí a díval jsem se na to půl minuty a začali mě bolet oči.
ala
Profil
Jenom se snažím pochopit, proč se Vám to nelíbí, to je všechno. Snažim se přijít na to jak to má vypadat. Že je něco blbý, to umí říct každej, ale udělat něco dobrýho není až tak jednoduchý...
Cirdan
Profil *
ala... hmm ale myslim, ze tu ludia uz povedali, ze co je na tom zle a ako to mozno opravit......
a dufam, ze necakas, ze ti tu ludia na vsetko co mas zle daju konkretne riesenie.... ved to sa nakoniec oni mozu podpisat ako autori toho webu...
a dalsie....3)Nevím jak moc široké to má grafické možnosti, ale mě zajímá jestli jsou stránky validní a co je v nich obsahově a ze to bude vyzerat ako keby to kravou preslo cez papulu ta tiez nezaujima ze????
ala
Profil
ludia uz povedali, ze co je na tom zle a ako to mozno opravit......
A říkám snad že ne? Snažím se z jejich rad poučit, ale nemůžete čekat, že do pěti minut bude na světě nový grafický návrh, který bude bez jediné chyby. Jen se snažím uplatnit i svůj názor. Nechci mít stránky, které by se mi nelíbily, i kdyby se líbily všem lidem na planetě... To je všechno...
Cirdan
Profil *
Jen se snažím uplatnit i svůj názor. Nechci mít stránky, které by se mi nelíbily, i kdyby se líbily všem lidem na planetě... To je všechno...
hmmm..... na nazor mas pravo.. ale ked pytas radu a ludia ti ju daju tak sa da odpovedat aj inak...
a k tomu druhemu aj keby sa vsetkym ludom na Zemi pacili a tebe nie...... a nejde nahodou o to aby sa stranky pacili ludom ktori ich budu citat????
ked robis stranku len preto aby sa pacila tebe kludne si ju nechaj doma na pocitaci.. to netreba zverejnovat....
Timy
Profil
ala
jestli ti jde hlavně o validitu, tak si tam můžeš s klidným srdcem dát i xhtml strict -- máš to validní i pod tímhle doctype.
ala
Profil
Cirdan
To jsem neřekla, že se má líbit jenom mě, řekla jsem jen, že se má líbit i mě. A asi zůstanu u toho počítače doma, jestli myslíte, že nemám mít možnost mít svoje hnusný stránky
ala
Profil
Mám novou verzi a snažila jsem se hledět na všechny rady, co tomu říkáte?
Timy
Profil
ala
hned to vypadá líp. Ty odkazy v menu bych vertikálně vycentroval a pak ještě logo je neklikací, jinak dobrý. Jo - ještě jeden detail
Designed by ala -- nejsi vidět! Zvýrazni to "ala"
ala
Profil
Snad už se za to nemusím ani stydět:)
ala
Profil
Už je to klikací a ala je zvýrazněné:)
Hanz
Profil
ala
No tohle už je mnohem lepší!
Petra z Votic
Profil *
V title si dopiš i

title="Webequus, informace o koích on-line

V kódu máš např.

<div id="designticka">
<div id="o">
<div id="a">

Je lepší pojmenovávat srozumitelnými názvy a používat komentáře. Uvidíš až se třeba za rok za dva k tomuhle webu vrátíš budeš hledat co to vlastně to "o" a "a" znamená a proč jsi ho použila atd. Při práci v týmu je to nutnost.

To je jenom maličkost, ale usnadní Ti časem práci.
Cirdan
Profil *
ala
Cirdan
To jsem neřekla, že se má líbit jenom mě, řekla jsem jen, že se má líbit i mě.

Nechci mít stránky, které by se mi nelíbily, i kdyby se líbily všem lidem na planetě...
tak ja neviem.. ale zase radsej amt stranky, ktore sice mne nemusia az tak uplne vyhovovat, ale 100% navstevnikov je s nimi spokojnych ako mat stranky ktore sa mne pacia, ale nikto tam nechodi....
Uz je to uplne o niecom inom teraz jak je to prerobene len jedna vec... preco ked mas web v cestine mas dole designed by ...? daj aj toto do cestiny....
Cirdan
Profil *
a este jedna vec k farbam... toto ti mozno v buducnosti pomoze..... http://wellstyled.com/tools/ generator farebnych schem...
ala
Profil
Petra z Votic
nevěděla jsem jak to rychle pojmenovat, něco vymyslím

Cirdan
Používám generátor už dlouho, ta první barevná kombinace taky pocházela z generátoru.
ako mat stranky ktore sa mne pacia, ale nikto tam nechodi.... -přesně tuhle možnost jsem vyloučila tím "i"
"designed by ala" si musím ještě rozmyslet co tam napíšu, nicméně budu o tom uvažovat:)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0