Autor Zpráva
vn.
Profil *
http://www.plzen.cekuj.net/

- web je spuštěn teprve 4 dny, takže se rozkoukává a jsou na něm potřeba doladit drobné nedostatky, na který přijdete vy

Díky za názory
Nox
Hm, upravená šablona http://web-kreation.com/index.php/freebies

Jinak to nevypadá zle... minim. v Opeře mám od levého obrázku pozadí napravo trochu odsazení
V levém panelu ty nadpisy by měly mít menší písmo aby se vlezly do boxu, ten gradient se mi moc nelíbí
U "kalendářů" si myslím že se moc nehodí ten lesk

Myslím že by u takového webu nemusela být hlavička do hnědé ale mohla být normálně barevně
Bubák
Chybí klikací hlavička, navíc v hlavičce změnou kurzoru na pointer mateš lidi.
Statistiky skoro nikoho nezajímají a vůbec nezapadají do designu.
Ve Firefoxu a v Konqueroru při najetí na statistiky Toplistu obsah slouce pod obrázkem poskočí dolů.

<div class="calendar">
					<p class="month">Lis</p>
					<p class="date">26</p>
				</div>

Myslím si, že pro Lis a 26 se nehodí odstavce, více třebas www.semantika.name

Ještě dodám, favicon.ico je ve skutečnosti BMP a je posílán jako image/bmp, proto IE ikonku nezobrazí.
Miloš
1) Nechápu nadpis Čekuj – to má něco společného s ČEKA?
2) Vyhledávací formulář – kde je odesílací tlačítko?
3) Prima, že má každá stránka svůj <title>, ale z titulku jako třeba Akce nepoznám, k jakému webu patří. Proto bych doporučil buď Web * Stránka (u webů s krátkým jménem), nebo Stránka * Web.
4) 2há liga – to jako dvěhá liga? Nebo dvahá? Číslovky se ani neskloňují, ani neupravují takovým způsobem; řadové číslovky se píšou s tečkou. 2. liga, nebo Druhá liga..
imploder
Miloš:
1) Nechápu nadpis Čekuj – to má něco společného s ČEKA?
To určitě ne. [ http://klub.slovniky.cz/slovni-radar ] :
Čekovat. Čekuj mail přijde mi na ICQ od mého mladšího syna, když mi něco výjimečně pošle oním starodávným způsobem. Čekuj nebo čekni znamená podívej se, prohlédni si, omrkni, používá se již řada odvozenin jako zčekovat, očekovat apod. Základem je anglické to check ověřit, zkontrolovat, resp. to check out, podívat se na něco, vyzkoušet něco. Hej, kámo, čekuj songy od Gipsy.cz ... jeden z nich se jmenuje Čekuj
Miloš
imploder:
Ale jasně, jen mi to připadá trapácké. Ouplně nejtrapáčtější pocit světovosti mají zaměstnanci McBastarda, jejichž hodnocení se zapisovala do čeklistů (skutečně takhle foneticky!). On jak člověk používá módní výrazy, pocházející z cizího jazyka, hned si připadá lepší, vzdělanější… Pocit k nezaplacení, hlavně pro vypatlance, který na víc nemá.
imploder
Miloš:
Nerad bych rozpoutával flame (ajaj, taky cizí slovo... :)), ale zrovna na webu o grafitti mi použití takových slangových výrazů připadá v pořádku. Naopak by vypadalo trapně, kdyby sprejeři ("writeři"), mluvili spisovně.
Miloš
imploder:
Jde jednak o to, že některá slova nelze nahradit stejně přiléhavým, vhodným ekvivalentem (např. jednoslovní náhrada slova flame), ale zrovna čekovat k nim nepatří, jednak o to, že slang je nespisovný útvar jazyka, který je charakteristický pro mluvčí náležející k určité zájmové nebo profesionální skupině, ale že by bylo čekování typické jen (resp. především) pro vandaly se sprejem v ruce? To asi ne.
Zkrátka (abych se vrátil od OT k ironickému tónu bodu č. 1) – na jinak česky psaném webu na mě takové slovo působí jako pěst na oko.
vn.
Profil *
Jenom pro upřesnění... Tohle je doména 3. řádu, nejvíce se mi hodilo tzv. vasedomena.cekuj.net. Od toho názvu vzniklo Čekuj Plzeň.

Jak si se ptal, milý Miloši, na web 2há liga... ten web už má takové pojmenování, neni to můj výmysl... má to asi znamenat Tuhá liga [Two - jako 2]
Miloš
vn.:
Tuhá liga
No fuj…
Bubák
vn.:
Jak si se ptal, milý Miloši, na web 2há liga... ten web už má takové pojmenování, neni to můj výmysl...
Ale no tak, zmíněný web má v title 2ha liga, nikoliv 2há liga.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: