Autor Zpráva
quickletters
Profil *
Takže po dlhej a namahavej práci sme dúfam že úspeśne ukončili práce na novom CMS Quickletters ( meno aj heslo je jpw )
Poprosil by som o váś názor. Páči sa vám? Čo vám na ňom prekáža a čo vám naopak chýba? Čo by ste prerobili? Myslíte, že je to predajný kúsok? ( Ranky a poradie kľúčového slova v google nefunguje z dôvodu, že web nie je zaindexovany ) Ďakujem za vaše názory, ktoré určite prispejú k zlepšeniu tohto CMS
fuckin
Profil
Ahoj, Vas cms vypada celkem pekne. Dle meho nazoru je vhodny spis pro firemni stranky. Na blogovani urcite nebude.

Na prvni pohled jsem si vsiml dvou nedostatku
1. U formulare s loginem je u kvalitnejsich displeju videt , ze pozadi napisu quickletters ma jinou barvu nez pozadi stranky.

2. Nechapu k cemu u vypisu ruznych veci pouzivate input typu text? Prvne jsem myslel ze je to z duvodu rychle editace, pak sem aj klikl na sablony a v tomto inputu se ukazala aj jejich velikost. Prijde me to hodne nelogicke.

Grafika je jednoducha ale celkem se hodi. Celkove tento cms hodnotim jako lehky nadprumer pro firemni a jednoduche stranky. Pro jine pouziti to je nedostacujici.
quickletters
Profil *
fuckin:
pozadi napisu quickletters ma jinou barvu nez pozadi stranky
já na displeji notebooku rozdílný odstín nevidím...

k cemu u vypisu ruznych veci pouzivate input typu text?
začali jsme tvorbou menu, a tam je to celkem opodstatněné. stejný kód jsme potom přenesli i na různé výpisy. myslím, že to zase tolik nevadí, alespoň je to celé takové jednotné, ne? :)

Ještě někdo nějaké názory?
Nox
Profil
Graficky je to velmi dobré, ikdyž vidím velkou inspiraci u WP

Grafy prohlížečů bych neanimoval...animace ostatního minimálně zrychlil atd... udělal to více praktické
Mastodont
Profil
1. Osobně nemám rád, když na úvodní stránky na mne vyjukne víc flashů. Takové stránky obvykle hned opouštím.
2. Položky v combo boxech mají uříznutý spodek písma (FF).
3. Když na QuickLetters » Nastavení » Web klepnu na odkaz "Nastavení", objeví se hláška "Chyba 404: Stránka stranky/nastaveni.php neexistuje."
4. Dvouúrovňové menu s takovými odstupy položek taky nemám rád, protože na něm často myš ujede moc dolů a druhá úroveň se zavře.
quickletters
Profil *
Mastodont:
1. Na toto sa sťaźuje veľa ľudí. Zmažeme animácie
2. Pozrieme sa na to
3. Ďakujem za upozornenie ;)
4. To sa opraviť asi nedá. Z vlastnej skúsenosti viem že sa to dá nacvičiť
Shulík
Profil
Mně dost dlouho trvalo, než jsem se naučil myší z "Nastavení" přejet na "Uživatelé" tak, aby se podmenu nezavřelo. A myslím si, že zrovna administrace CMS systémů by měly být co nejintuitivnější.
pEeLL
Profil
quickletters:
1, upravit datumy do ceskeho formatu
2, tabulky by mohly mit head abych vedel co ktery sloupec znamena
3, pri editaci sablon by se mohla zvyraznovat syntaxe
4. pri editaci sablon by byl dobry seznam "promenych" ktere mohu pouzit a jejich alespon mini popis
5, kdyz ma menu vetsi uroven nez jedna tak je na front posunute a vpravo presahuje
6, u doplnku bych cekal ze si i nejaky budu moc pridat nebo naopak vypnout
7, nelibi se mi to odstin toho modreho/zeleneho podbarveni tabulek
8, statistiky vypadaji opravdu hezky, jen jestli v dobe analytics ma cenu zatezovat vlastni server...
quickletters
Profil *
1. Spravíme
3. Spravíme
4. To je v dokumentácií
6. Súto interné doplnky ktoré su tam už zabudované. Buď ich využiješ alebo nie. Do budúcna plánujeme externá ktoré budú mať tieto možnosti.
8. Podľa mňa áno ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0